Jeśli nie widzieliśmy żadnych z milionów gatunków harmonijnych stworzeń

w maseczkach, przyłbicach, pod respiratorami, z pobieranym i przetaczanym osoczem, z wstrzykiwanymi kretyńskimi szczepionkami, to powinniśmy się uważać za gatunek myślący, czy za ostatnich przygłupów pod przywództwem bezmózgich decydentów medyczno-farmakologicznych?

  • Za myślących
  • Za ostatnich przygłupów
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Gdyby dinozaury miały maseczki, szczepionki, bunkry… to by żyły :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Organizmy jak auta, mają się zużywać, służąc po zużyciu na budulec innym organizmom w Harmonii Życia. To jest prawidłowo, harmonijnie.

A dałeś kiedykolwiek parę złotych psu czy kotu na maseczkę? Dałeś?
Nie dałeś.
Zatrudniłeś kiedyś psa, kota, kreta?
Nie zatrudniłeś.
To nie noszą maseczek.
Zwierzę gdy nie będzie mieć pieniędzy, to sobie maseczki nie kupi.

2 polubienia

Nawet gdybym im dał dowolną ilość pieniędzy, nie wydałyby ich na nieharmonijne zachowania, bo one są bardzo nieatrakcyjne.

“kreta” to kiedys mialam kolege w pracy
byl na tyle glupim kapusiem, ze sie wsypal i musial przed linczem uciekac

1 polubienie

Oo nie bądź taki pewny. Zwierzęta nie są takie głupie jak by się wydawało.
Najpierw daj, poobserwuj. Zobaczysz, że od razu po maseczkę się uda.

3 polubienia

Dokładnie! W ogóle chciałem też zauważyć, że większość ludzi nosi maseczki wyłącznie z obowiązku. Gdyby w ustawie zapisano, że koty mają nosić maseczkę… to by poszły i kupiły, w najgorszym razie na kredyt… i nosiłyby.

1 polubienie

Pieniądze to narzędzia wymiany efektów nieharmonijnej, nieatrakcyjnej pracy, zgłupienia dorosłych. Byliśmy dziećmi i wiemy, jak one potrafią cieszyć się prostym, harmonijnym, atrakcyjnym życiem.

Pieniądze to zło do kwadratu. Przez nie zginęło tyle stworzeń … :face_with_raised_eyebrow:

Ale nikt nie wymyślił do tej pory niczego, co by je na naszej planecie lepiej zastąpiło.

Trzeba było mu się złożyć na bilet w jedną stronę i niech leci (na Kretę).

byl kultura minojska
w biurku zastalismy na owczesne czasy bardzo nowoczesny sprzet
a oficer obiektowy czyli lokalna odmiana esbecji tez zostal przeniesiony na inna parafie

1 polubienie

Dorośli to taka ciemna masa podatnych na ogłupianie, że nawet nie potrafią zrozumieć, iż nie istnieje zysk w ekonomii, na który tak bardzo liczą.

Tutaj mamy kotka, który najprawdopodobniej w jakiś sposób zdobył pieniądze i sobie maseczkę sprawił …

Tutaj mamy mądrego koguta z maseczką …

kogut z maseczką

Przykładów wiele, wystarczy trochę powertować źródła.
Spróbuję jeszcze poszukać mrówek …

Mam nadzieję, że autor pytania nie będzie już drugi raz pytał, czy widzieliśmy …

Co się zobaczyło, to się już nie odzobaczy …

2 polubienia

W kuchni widziałem karalucha.
Też miał maskę.

.od ucha do ucha.

3 polubienia

Ani nie potrafiłyby takich wytworzyć, ani ich założyć, ani nie widziałyby w tym najmniejszego sensu.

Oj … Przed chwilą mój kot się na ten temat wyraził. To nie jest tak, jak piszesz. One właśnie czują się tym faktem bardzo zaniepokojone, ze wiele ludzi nie dostrzega tego, że one też chcą maseczki.

2 polubienia

Maski na dworze nie noszę, szczepionki nie przyjmę. Za mało czasu mieli na jej testy.

1 polubienie

Ci szczepieni mogą ciężko pożałować zaszczepienia na COVIDA, podobnie jak zaszczepieni na grypę sezonową, najbardziej podatni na wszelkie infekcje, szczególnie dotyczyło pensjonariuszy domów opieki

jakby czlowiek wiedzial, ze sie przewroci to by sie polozyl

image