Jeśli takich miast jak Bełchatów są setki w Polsce,

ale to w Bełchatowie niedawno 13-latek nie chciał na miejscu połknąć hostii, a kilka dni temu proboszcz miał przywalić wikaremu, aż przyjechała policja, to jest to jakaś zapowiedź czegoś?

Choroby wychodza z ukrycia… :joy:

Niewątpliwie jest to zapowiedź końca świata.

2 polubienia

W Starożytnym Rzymie istniał obowiązek donoszenia władzom o nietypowych zjawiskach, zdarzeniach, bo one mogły mieć znaczenie, coś zapowiadać.

No tak, a my żyjemy w starożytnej Polsce.

2 polubienia

Raczej w starożytnej Polsce królowały puszcze, nim hordy tubylców większość ich unicestwiły wraz z wielkimi stadami harmonijnych zwierząt.

2 polubienia

Jeżeli wieszczysz nam na podstawie pilnej obserwacji internetu że nowe idzie, to niech to nie będzie pusta wieszczba, powiedz nam czego to jest zapowiedź. Boś przecie nie krukiem (krakiem?) od pustego krakania.

1 polubienie

Dużo wskazuje na to, że jest to zapowiedź szybkich i ogromnych zmian na Ziemi, które mogą być skutkiem urodzenia przez naszą Planetę jej Drugiego Księżyca. Możemy mieć pewien opóźniający wpływ na ten proces poprawiając się wg moich propozycji, bo mamy wszelkie instrumenty i możliwości.

Puszcza sie puszcza!!! Cos dla mnie… :joy:

1 polubienie

Żeby tylko to urodzenie drugiego księżyca nie przeszkodziło Ci w realizacji bajecznego HMP!

2 polubienia

Moi bracia z piekła mają misję - rozdupcyć i skłócić kler. Będzie gorzej. Alleluja.

1 polubienie

Cały kler jedzie na wspólnym wozie, więc będą się trzymać razem.

@Bingola, chyba nie zaprzeczysz, że ludzkość ma wszelkie możliwości, aby urządzić sobie i stworzeniom realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń?

Niebo to ja mam nad głową i tylko tego jestem pewien na 100%

2 polubienia

Lubicie albo cenicie zapodane przeze mnie tematy?

Chyba że tylko tak Ci się zdaje w świecie wirtualnym…