Jest środa -- jest Quiz!

Ale tu jest taki lekki szept - “s” bez “z”, taki do lekkiego radosnego tańca na łące. Jak motyl. Elsie - mózgi i skojarzenia są różne. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Już mi chyba mózg wyżarło… :sob:

1 polubienie

Dlaczego? Dlatego, że nasze skojarzenia są inne? To ja też mam się rozpłakać? I cały quiz zalejemy Bingoli łzami? To się chłopak ucieszy, jak się okaże, że ma w czym popływać :joy: :upside_down_face:

3 polubienia

Dobrze, przecież na basen się nie wybierze! Płaczmy więc wspólnie przynajmniej do miski… :joy:

1 polubienie

To posuń się trochę, ja też chcę usiąść. Nie będę tak stała jak brzoza w lesie :stuck_out_tongue: :smile:

1 polubienie

Już zrobiłam Ci miejsce. Brzozą nie należy być, bo można być ściętą. :innocent:

1 polubienie

Albo Anną Boleyn - Tudor.

1 polubienie

A to był drań (ten Henryk). Podobno nie mógł mieć syna!!!

1 polubienie

Heniuś, w ścinaniu żon, gienuś… :grinning:

3 polubienia

TO jest Gieniuś…Gieniutek, Gienio!!!

2 polubienia

Bycie angielska krolowa raczej długowieczności sprzyjało sadzac po obu Elzbietach i Wiktorii. Natomiast żoną krola juz niekoniecznie.

2 polubienia

Faktycznie: nie do pobicia!

Czytam i widzę że dla pań temat jest nieważny, zawsze swój własny znajdą i rozwiną. No to ja to przerwę, wybaczcie.
9/12. Oczywiście ten septa… ale i przysłowie mi nie podeszło, i grzywacz; ja to między gołębiarzami wychowany.
Ale poza tym wszyscy w domu zdrowi. :grinning:

5 polubień

Septa… to ja nawet tego nauczałam! :innocent:

1 polubienie

Katechetka? :open_mouth:

2 polubienia

Teoria muzyki. Było o chorale to było o tekstach!

2 polubienia

Dla mnie łatwy, nawet dziś strzelać nie musiałam, ale niestety jedna wtopa - Septuaginta :roll_eyes:

3 polubienia

Ja piosenkę wiedziałam i… niestety bardzo mi ona kiedyś nie leżała :weary: Dlatego zapamiętałam…

2 polubienia

I miotły w ilustracji… :wink:
A nie, właśnie chyba na odwyrtkę … :rofl:

1 polubienie

11/12…Haiku nie bylem pewien ale dalem rade.Natomiast blad,uwaga,w pierwszym.ZAWSZE mowie inaczej a w ogole chyba 3 odpowiedzi byly dla mnie prawidlowe.Oczywiscie chodzi pewnie o to jak jest “w ksiegach zapisane” :thinking:

3 polubienia