Jest tu czarna lista?

jesli tak to jak to uruchomić?
bo niby jest “ignoruj” ale nie działa u mnie…

Działa ignor. Nie widzisz wpisów tych którzy są ignorowani. Widzisz ich tematy, ale nie widzisz już treści pierwszego posta.
Nie dostajesz też powiadomień że cię lajkują czy komentują. Zatem jesteś odcięty od tych osób.

2 polubienia

Nie działa.
Trzeba zaznaczyć czas ignorowania. Cokolwiek zaznaczę nie działa mi ta funkcja.

Nie wierzę :wink:

1 polubienie

Zgłoś to najwyżej szczeremu.

Cokolwiek zaznacze to się zapętla. Wciąż pokazuje wybierz czas…

Wiesz co, ty masz jakieś dziwne konto, bo jak w ciebie weszłam i chcialam dać ci ignora (tak na próbę), to nie ma u ciebie w profilu możliwości - nie ma tej opcji hmmm
Poproś szczerego niech to sprawdzi.

Ja mogę sprawdzić, czy to u Ciebie działa, tylko mi napisz kogo mam tam umieścić…możesz na PW.
Decyzja należy do Ciebie.

Też masz dziwne. Na Twoim też takiej opcji nie ma.

Ja chciałem wprowadzić przez Ustawienia…

Ja dodaję ignorowanych lub wyciszonych na swoim koncie, bo to sprawdzałyśmy z Ewą i działało bez problemu.

1 polubienie

Ja na próbę dodałem @SMOK.Maciej i bez problemu działało

3 polubienia

No bo działa coś źle robi.

1 polubienie

Dokładnie.
@anon86894402 mi pomógł…skąd miałem wiedzieć iż @ trzeba dodać??

1 polubienie

No co Wy. Ja bym nie wytrzymała nie mogąc śledzić jakiegoś swojego osobistego wroga.:grinning:
Gdyby była funkcja “obserwuj”, to każdy mój wróg byłby w niej zaznaczony!:wink:

7 polubień

Ja dodaję wchodząc w czyjś profil i o jest “ignored”, a jak nie ignoruje, to jest “normalny” lub jest jeszcze opcja “wyciszony”
U Smoka w ogóle w profilu nie ma tego przycisku.

Przykładowy ignorowany: (nick specjalnie ucięłam)

I profil Smoka bez tego przycisku/opcji

1 polubienie

Ja swoich wrogów przeżyłem… Widziałaś jakiegoś rycerza?.. No właśnie, wyginęli… A Maciej nadal pełen sił…

1 polubienie

Po co zaśmiecać sobie życie i czas idiotami?

1 polubienie

Erzac ale ja jestem niesamowicie ciekawska. Czasami prawie jęzor sobie odgryzam, żeby tylko nie zadać komuś zbyt osobistego pytania.:wink:

2 polubienia

A tu dla przykładu jest profil Raja której nie ignoruje i tak powinno wyglądać też konto Smoka

mi chodziło o znaczek @, wpisywałem sam nick… i nie działało, dodałem z przodu @ i zadziałało…!

1 polubienie