Jest tu ktoś logicznie myślący,

Poświęciłeś @Szczery_do_BULU z @MistrzVarflock z pół nocy, aby oświecić moją łepetynę.

Spoko. Teraz potrenuj fotki :wink:

1 polubienie

Bardzo mało znam się na tym serwisie, choć oczywiście doceniam Twoje dzieło i umiejętności, @Szczery_do_BULU. Ale mógłbyś mnie oświecić, jak się dodaje kogoś na CL, bo nie brak takich, co piszą, że ja piszę bzdury.

Klikasz na avatara, potem jeszcze raz na avatara w okienku, które wyskoczy i zmieniasz status z Normalny na Ignored. Podajesz na jak długo (nie można na zawsze) i już. CL działa tu trochę inaczej. Osoba nadal będzie mogła się wypowiedzieć, ale nie powinieneś widzieć wypowiedzi ignorowanej osoby. Poniżej filmik (nie zapomnij otworzyć w trybie pełnoekranowym do oglądania)

1 polubienie

Dzięki wielkie. Jesteś oblatany, @Szczery_do_BULU w informatyce, w angielskim, i pewnie nie tylko. Nie wiem, czy zastosuję tę CL, bo jednak jak Cię ktoś notorycznie obraża, pisząc, że ja piszę bzdury, to nie powinien móc wypowiadać się w moich tematach.

Wielu sądzi, że mieć normalne poglądy, to najważniejsze. Tyle, że gdyby wszyscy tak konformistycznie uważali, żylibyśmy w epoce ludożerstwa, niewolnictwa. Wypowiedziałem się konstruktywnie choć niekonwencjonalnie, w temacie matki z 18-letnimi córkami, zagłodzonymi na śmierć. Tak też można uważać.