Jestem ciekaw czy wiecie jakim otworem kobiety oddają mocz :)?

Pytanie zarówno do mężczyzn jak i do kobiet :slight_smile:

1 polubienie

Szparką.

Owszem. Cewka moczowa znajdujaca sie przy ujsciu przedsionka pochwy.

4 polubienia

Ujściem cewki moczowej.

2 polubienia

Wy nawet sikacza macie skomplikowanego. U chłopa sprawa jest prosta. Dupa sra a wacek sika. Ewentualnie strzela nasieniem. A u was jak chłop pijany to może trafić nie tam kaj trza.

1 polubienie

A jakieś opcje a b c ? Xd

1 polubienie

To byłoby wtedy za proste :slight_smile: Ale odpowiedź brzmi ujście cewki moczowej :slight_smile:

2 polubienia

U kobiet pochwa jest do wprowadzenia nasienia i wydania na świat potomstwa hehe

1 polubienie

Na pocieszenie dodam, że sporo kobiet też nie wie czym oddaje mocz :slight_smile:

1 polubienie

Bożesz ty mój. A już zrobili specjalne gumowe lejki by kobiety mogły szczać na stojąco. W DeFacto pokazywali. Tylko nie wiem czy toto jest jednorazowe czy jak.

1 polubienie

Też o tym słyszałem hehe :smiling_imp:

1 polubienie

Bo to kłopotliwe jest. Chłop niemal wszędzie może wyciągnąć kiełbasę i lać. A kobieta musi spuszczać ubranie i wypinać dupsko. Żal.

1 polubienie

A tak przynajmniej będzie można sobie popatrzeć xd :see_no_evil: :partying_face: :crazy_face: :wink: :zipper_mouth_face: :upside_down_face:

1 polubienie
1 polubienie

Phe, Ty się lepiej pochwal, kto Cię oświecił w tym temacie i czemu mnie cytujesz bez pytania :joy:

2 polubienia

Myślę, a nawet jestem przekonany, że jest to otwór bardziej wylotowy niż wlotowy. :rofl:

1 polubienie

Wiedziałem, że nie pochwą i dlatego zapytałem co i jak dokładniej właśnie Ciebie :slight_smile:

1 polubienie

a) układ moczowy
b) układ wydalniczy
c) otwór gębowy
d) uważam, że jest czwarta możliwość xd

1 polubienie

d) Kobiety nie sikają tylko wszystko wypacają xd :rofl: :smiling_face_with_three_hearts:

Wypacają ? XD

1 polubienie