Jestem! Prawie cały rok mnie tu nie było ;)

A zatem co tam u was ?

6 polubień

No faktycznie Cię nie było. Witaj:))

4 polubienia

A co tam u Ciebie ?

2 polubienia

Witaj u nas nic ciekawego pchamy do przodu to nasze pytamy u nas jak zwykle polityka ostatnio to tylko Putin i ruscy trochę sportu i gadania o węglu gazie dokuczał nam trochę upał szczególnie na zachodzie Europy @Devil tylko narzeka że mało pytań @benasek został ojcem

7 polubień

No proszę! Myślałem, że @benasek jest zbyt zajęty na posiadanie potomstwa XD

4 polubienia

Ja cały rok bardzo ciężko pracowałem i do tego jeszcze delikatnie odzwyczaiłem się od komputera XD

3 polubienia

Jak widać znalazł czas…pierwsze narodziny na pytamy niestety były też pogrzeby Antykwy i Mark3

3 polubienia

Antykwę tutaj żegnałem ale o mark3 nie słyszałem ? Naturalnie zmarł czy jak ?

3 polubienia

Nie wiem prawdę mówiąc ale chyba był w średnim wieku więc śmierć ze starości raczej odpada

1 polubienie

Być może trochę ożywię to forum skoro sie już pojawiłem. Ale nic nie obiecuję @Devil

3 polubienia

Witaj. Powroty nieobecnych od dłuższego czasu użytkowników zawsze mnie cieszą :slight_smile:

4 polubienia

To dobrze :slight_smile: Zawsze pisałem, że taki Leone raz na rok mógł by się odezwać a sam przez rok byłem tutaj nieobecny :slight_smile:

4 polubienia

Większość widzę nieobecna haha :rofl:

1 polubienie

Co do Leone to nie wiemy czy żyje mógł dostać wylewu nie wiemy i dlatego go nie ma i możliwe że już nigdy nie będzie

5 polubień

Właśnie sie zastanawiałem czy się w końcu pojawił czy też nie

1 polubienie

A ktoś oprócz mnie od tego roku zniknął? Mark3 i Antykwa to wiadomo :confused:

Wszyscy są część sporadycznie ale się pojawia przypomniałem sobie że zniknął @anon18020312

2 polubienia

Szkoda, że @anon18020312 zniknął :confused:

U birbanta słyszałem, że jakieś problemy ze zdrowiem, ale mam nadzieję, że nic poważnego :confused:

1 polubienie

@ata-ata też się nie pojawiła, a szkoda, bo lubiłem był jej wpisy o dniach.

3 polubienia