Jesteś z nami

koło zamachowe kampanii coraz bardziej się rozkręca. Dziś usłyszałem w wiadomościach że Bogusław Wołoszański będzie startować w wyborach parlamentarnych do sejmu z list KO.
Niemal jak czarodziejską różdżką jego programy na TVP Historia nie miały emisji.
To pewnie początek “zaskakujących” ( i nie jedynych) Informacji przedwyborczych

2 polubienia

Wołoszański był zdjęty z anteny po tym, jak okazało się że współpracował z SB, czy jak sie to nazywało.
Tu masz źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogusław_Wołoszański
Niemniej lubiłam oglądać jego programy, ale na ile były wiarygodne? Nie wiem.
A że teraz współpracuje z Tuskiem, a nie Czarzastym?

1 polubienie

Towarzysz Balbina zwany prezesem nie lubi konkurencji?

2 polubienia

Balbina to Czarzasty? Nie wiedziałam :)))

1 polubienie

Czuć sowiecki styl

3 polubienia

Kaczynski jak wiesc gminna niesie
Ponoc ktos pomylil kaczkę z gąską.

2 polubienia

Powtórki leciały wiele lat na TVP Historia jako zapchajdziura zwykle o tej samej porze Z tą wiarygodnością to było raczej średnio były błędy niekiedy duże zresztą tematy są dość obszerne a on to musiał upchać w 40 minut czas antenowego

2 polubienia

to że był zwerbowany, to b. stary temat. Zresztą Wołoszański sam to potwierdził.

2 polubienia

Ze jemu się jeszcze chce… :roll_eyes:
Ale pewna osobowość ekranowa kiedyś stworzył i to na długie lata.
Znacznie mniej wciągające były wydania książkowe jego “sensacji”…

4 polubienia

Czytałem akurat jedną: “Twierdzę szyfrów”.

2 polubienia

To, że stary temat, to nic nie znaczy, Współpracował, czyli jest politycznie spalony. Nieważne, czy sympatyczny, czy nie, czy mądry, czy nie Spalony.

2 polubienia

Nie wierzysz w cudowne nawrocenia?
:innocent::rofl:

1 polubienie

po upublicznieniu wiadomości o współpracy, Wołoszański sam powiedział ze ciekawiło go jak to się odbywa od strony technicznej, struktury, metody itd, ale pewnie masz rację.
Wielu ludzi nie powinno brać się za politykę.
Gdyby nasz były pan prezydent Wałęsa nie poszedł na stołek, nadal pewnie byłby żywą legendą - nietykalną. Gdybać jednak można a życie jest, jakie jest😁

2 polubienia

Jakakolwiek władza jest bardzo kusząca nie tylko ze względu na korzyści finansowe. Każdy chyba chce się chociaż przez jakiś czas poczuć królem. :smiley:

2 polubienia

Jakby babcia miala wąsy?
Z tymi teczkami to bym uwazala, bo wielu ludzi nawt “nie wiedzialo”, ze je ma…
Ot poplotkowac sobie przy wodeczce z milym kolga lubili. Zwaszcza, że zawsze stawiał :wink:

1 polubienie

Biorac pod uwagę owczesne zawirowania wolalbys czlowieka znikad czyli Tymińskiego?

1 polubienie

Dokładnie tak samo uważam. A Wołoszański: jakoś tłumaczyć się musiał, ale nie wierzę, że nie wiedział w co się pakuje. On, który interesuje się historią a nie entymologią.

1 polubienie

Człowiek znikąd nie powinien być alternatywą. Organizując prywatną wycieczkę dobieram sobie towarzystwo, w którym dobrze się czuję i wiem, że nie najem się wstydu z jakimś hm…
Co do teczek: każdy mógł sprawdzić czy i co na niego mają i ustosunkować się do tego. Nie sądzę, żeby pokazywano do publicznej wiadomości spreparowane teczki. To już prędzej niewygodne by spalili ( co miało miejsce, bo teczki ginęły).

1 polubienie

podkreślał to że wiedział (że świadomie) .
Ale nie jestem Jego obrońcą (mecenasem) :grin:, choć programy oglądam.

1 polubienie

Optymistka co do teczek. Prezes do dzsvtwierdxi, ze jego to byla faszywka.
Ja piszę o konkretnym ptzepadku Tyminski vs Walesaw drugiej turze, kiedy to narodbwczesniej ochoczo glosowal na przybłędę z koneksjami co najmniej podejrzanymi. Do dzis sie zastanawiam czy byl to zawodowy pracz narkopieniedzy czy posrednik handlu technologiami. W kazdym razie krysztal toto nie bylo.
Co do wycieczek? Ja tam lubie jak nowi ludzie, przynajmniej sie nie nudzisz.
W starym sosie to czesto koczy się jak u cioci na jej wlasnej stypie.