Jesteś zadowolona/y z życia i pracy zawodowej?

Sam na takie dwa pytania odpowiedziałbym: “nie/nie”. choć zdaję sobie sprawę, że większość na moim miejscu odpowiedziałaby nań odwrotnie, niż ja. Teraz mam 75 lat

Ciągle walczę z moimi diabłami podskórnymi, o realizację w praktyce mojej ponadludzkiej wiedzy, na czym skorzystałaby reszta ludzkości.

Ale ty przecież osiągnąłeś absolut (nie mylić z absyntem), więc już takich problemów nie masz jak my.

1 polubienie

Fakt, że osiągnąłem mega wysoką świadomość, ale praktycznie mógłbym jeszcze wyższą, a wtedy reszta zobaczyłaby prawdziwość moich nauczań.

1 polubienie

Nic byśmy nie zobaczyli, bo nie doceniamy absolutu (nie mylić z absyntem i absurdem).

3 polubienia

Ogólnie tak. Mogłoby być lepiej ale są tacy którzy mają dużo gorszej. Jest ok. Sam se tak pościeliłem.

2 polubienia

Wg mojej wiedzy, wszyscy mamy ponadludzkie możliwości, tylko uwikłani zostaliśmy w błędne przyzwyczajenia, i mega ogłupieni.

1 polubienie

Nawet nie marzyłam, że tak będę miała. Jest bardzo dobrze. :smiley:

2 polubienia

To super. Pewnie jakieś turecko-syryjskie trzęsienie ziemi Ci się nie przytrafi, ani wojna NATO z Rosją, choć głowy bym nie dał za obie te sytuacje. Zresztą i tak wszyscy opuścimy ten padół.

2 polubienia

Jeśli się przytrafi, to pewnie zniknę razem z innymi i nawet o tym nie będę wiedziała :wink:

2 polubienia

Wg mnie, będziesz wiedziała na pewno, bo inaczej świat i życie byłyby bez sensu.

2 polubienia

A myślisz, że sens w tym wszystkim jest?

2 polubienia

Jest na 300 %. Dałbym za to głowę bez wahania.

Jestem zadowolony, niemniej ciągle ktoś lub coś stara się, abym zmienił zdanie … :upside_down_face:

2 polubienia

Tak ale…[bo zawsze jest jakieś “ale”] Jestem zadowolony z życia.Wręcz szczęśliwy!
A praca?
Był czas pelnego spelnienia,jest czas zarobkowania.Grunt że nie ma stagnacji…Tego wracania do chaty w poczuciu beznadziejności.Tego życia od wypłaty do wypłaty…Kiedy sie na to zanosiło,zmarnowałem"tylko" ok.dwóch lat.Potem decyzje i zmiany!
Przynajmniej kilka osób tutaj,wie o czym mówię…
Natomiast jesli pytasz o"styczne"…Nieco ponad 11 lat byłem równolegle zadowolony tak z zycia jak i z pracy.To,o ile się orientuję,dużo.

4 polubienia

Co prawda żołnierze broniący sąsiedniego kraju na froncie wschodnim mówią w necie, że mają najlepszą robotę na świecie, ale jakoś nie umiem im zazdrościć :thinking:

4 polubienia

Tak/Nie

3 polubienia