Jesteś złotą rączką?

9/10 po/ebało mi się ze skaczącą pralką. A tak mi dobrze szło …
Nie lubię pralek! :exploding_head:

3 polubienia

Przed dziadkiem starszym od dziadka - zaprzeczenie
szmatów różnych odbrudzenie… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

zwlaszcza takich z oprogramowaniem pozwalajacym na zdalne zrobienie prania podczas lotu w kosmos.
a swoja droga to ciekawa jestem jak rozwiazano problem prania majtek na stacji kosmicznej (o ile tam w ogole je nosza? )

3 polubienia

@okonek
Moze maja jednorazowe potem je…nie wiem jak sie to nazywa po polsku, cos jakby sprasowywuja a niewykluczone ze potem wyrzucaja “przez okno” bo i tak tam tyle smieci ze niedlugo nieba nie bedzie widac

1 polubienie

Szacun !
Ja nie jestem 6/10 :-1:

2 polubienia

No bo kto by to widział, żeby pralka skakała… nienormalna jakaś? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 polubienia

Żeby pralka nie skakała, toby se amortyzatora nie złamała. :crazy_face:

1 polubienie

13/15 nie znałam nazwy dłuta i imadła, nie mój region :wink:

1 polubienie

A my wlasnie przeżyliśmy zaskoczenie w temacie pralek i suszarki. Wiesz jak ciężko jest rozprasować nową koszulę? Niedawno zmieniliśmy pralkę i suszarkę, bo suszarka padła a sprzęt miał już ponad 15 lat. Suszarka teraz bardziej skomplikowana, bo podlacza się do niej wodę, jak do pralki. Ta woda jest do produkcji pary. I wrzucasz taką nową koszulę do suszarki na cykl “refresh” i po 10 minutach jest jak z magla. Oczom ani ja ani żona nie mogła wierzyć. Czego to nie wymyślą. Super wynalazek.

3 polubienia

to jak te nowe zelazka do prasowania para w pionie, tylko w bebnie? jeszcze takiego nie mam, ale jak mi to zelazko padnie to kupie takie. i duza radoscia bede mogla wyrzucic deske do prasowania…

1 polubienie

Mam stację pary z możliwością prasowania w pionie i wyrzucenie deski wcale nie jest dobrym pomysłem, bo jak prasujesz małe rzeczy łatwo się oparzyć i musisz zakładać rękawicę.
Musisz tę rzecz na coś położyć, a prasując w pionie wypróbowałam na szafie i żyrandolu, na lampie najlepiej, bo na szafie gorąca para wali w płytę i skrapla się z niej woda.
Chyba najlepszym rozwiązanie byłoby kupienie deski z możliwością ustawienia w pionie, wtedy rzeczy będą miały oparcie i nie będą latać tak jak na żyrandolu.
Może się czepiam, bo ja nie lubię prasować :joy:

2 polubienia

Ja też chcę taką suszarkę :wink:
Jaka firma?

prasowac to ja lubie, ale fakt, nie pomyslalam, ze czasem i jakies male rzeczy zostaja - nie wszystko wyglada jak na wystawie w rekamier

2 polubienia

Też oglądałam filmik prezentujący to cudo, ale ona tam prasowała bluzki i sukienki, a co z duperelami?
Tutaj zaczynają się schody, fakt ta stopa żelazka jest dosyć lekka, ale podłączona do grubego przewodu, więc pole manewru też jest ograniczone :wink:

2 polubienia

Czasami bywam “złotą rączką” - jak założę złotą biżuterię :slight_smile:
Wynik 8/10 - więc jestem bez biżuterii.

4 polubienia

7/10
No nie jestem

1 polubienie

Co nie jesteś? Co nie jesteś? Masz tylko mniej 2 ode mnie, niby chłopa. :blush:

1 polubienie

Nie jestem, znam trochę budowę różnych przedmiotów. Potrafię skręcić coś, albo wymienić natomiast innowacyjnego autorskiego pomysłu na to, żeby coś działało nigdy nie miałam.
W czasach YT zdarzało mi się różne rzeczy naprawiać z filmikiem.

1 polubienie

@Aszka_J
Ja widzialam. Moja stara pralka chodzila mi doslownie po kuchni

1 polubienie