Jesteś złotą rączką?

Ja jestem :grin: komplet.:sunglasses:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,4638,tylko-zlota-raczka-bedzie-miala-w-tym-quizie-10-10.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Quizy

5 polubień

9|10 Kurczę…, myślałem, że będę miał komplet, a tu źle oznaczenie poboru prądu.

3 polubienia

@birbant
I znowu mamy te same wyniki
Przyznaj sie! Odpisywales ode mnie??? :slightly_frowning_face:

3 polubienia

Przecież kujonami nie jesteśmy.

1 polubienie

Chyba jestem i @birbant tez
9/10 to wedlug mnie calkiem dobry wynik

2 polubienia

fifty fifty

3 polubienia

To pytanie numer 9 z opalarka jakieś dziwne, dałem tokarka… No i to AAA

4 polubienia

6/10.

3 polubienia

10/10 nie mogło być inaczej :grinning:
Od dziecka byłam asystentką mojego taty w majsterkowaniu, a nazwy narzędzi i inne takie mam w małym paluszku :wink:

3 polubienia

Bez testu mogę powiedzieć, że niezła ze mnie złota rączka. :wink:

10/10
Tylko tych A pewna nie bylam, ale cos mi sie tam kojarzylo. Co do wyciekania wody z pralki istnieje jeszcze kilkanascie innych czesciej spotykanych przyczyn niz ta z testu. No ale niech im bedzie. Widac firanek w pralce autor nie pral, a dalam plyn do tkanin delikatnych - po pol godzinie pralka byla spieniona jak wsciekly pies. Ale sie nie zepsula. Widac producent przewidzial glupote tego rodzaju.

2 polubienia

Mojej też wychodziła uszami piana przy firanach, ale ta nowa tego nie robi :wink:

1 polubienie

Kujon ze mnie - komplet!

2 polubienia

A ja musialam sobie czesc przetlumaczyc na niemiecki

1 polubienie

Nowa toma jakies dodatkowe napowiertrzanie, ja pisalam o starej pralce.

1 polubienie

9/10 tylko opalarki nie zaznaczyłam. Nie wiedziałam, że służy też do wyginania i spawania :frowning:

3 polubienia

7/10 a zle 3,4 i 6.Nie znam sie na nazwach,nie jestem złotą rączką i kompletnie nie interesuja mnie symbole.Ale to 3 wiedziałem tylko opis cos mi chyba zamieszal…

1 polubienie

To ja jeszcze przypomne mój dawny quiz z podobnego tematu:

1 polubienie

@Bingola
Problem w tym ze ja znalam nazwy niemieckie a nie znalam polskich, wiec poczatkowo mi sie mylilo
Ale potem poszlo gladko
Nazwy narzedzi rzemieslnikow przeszly do Polski z niemieckiego w wieku o ile sie nie myle 15 - 16, gdy osiedlali sie u nas liczni niemieccy rzemieslnicy w tym takze Veit Stoss - nazwany pozniej Witem Stwoszem

1 polubienie

Te, akurat pamiętam. Nazewnictwo z moich czasów. Bezproblemowo, komplet.

2 polubienia