Jesteście dzisiejsi czy niedzisiejsi?

Niedzisiejsza zdecydowanie wg startowego !!
Aczkolwiek… staram się podążać za nowymi trendami.
Może dlatego mam świetny kontakt z synem i jego znajomymi, może dlatego lepiej zrozumieć mi młodszych i z nimi na różne tematy pogadać bez barier i ze zrozumieniem, może dlatego wyłapuję niektóre newsy i problemy, które mnie kiedyś nie dotyczyły młodszych? Itd…
A dżinsy z dziurami mam ! I Tak ja Ty @mężatka. I bardzo je lubię, a co ! :smiley:
No to nara ziomy ! :stuck_out_tongue: :joy:

4 polubienia

jakos na dzinsy przypominajace porzadne ubranie po spotkaniu z psem sasiada to mnie nie namowicie, ale roznych ubranek z tzw. teksasu to mam, nawet dwie kiecki letnie :wink:

5 polubień

Kupiłam super bluzke-gnieciuchę!!! PS czy wiskoza czasem sie nie kurczy w praniu???

2 polubienia

To znaczy że spodnie dziurawe po ostrej glebie na rowerze stały się modne? Plamy krwi też wchodzą w dzisiejsze trendy?
Mogłem nie wyrzucać.

4 polubienia

wiskoza sztywnieje pod wplywem wody. zwlaszcza wyroby z tkaniny. jesli jest to o czym mysle (mam spodnice z takiej wiskozowej kory/kreszu)- to raczej wykazywala tendencje do rozciagania sie w blizej nieokreslonych kierunkach.
ta bluzka jest z czystej wiskozy czy w jakiejs mieszance?
bo mieszanki zachowuja sie stabilnie, tylko nie nalezy ich prac w temperaturze wyzszej niz 30º, a najlepiej z delikatnymi rzeczami w zimnej i plynie do pranie nie proszku.

1 polubienie

lapka oplulam… :slight_smile: :slight_smile:

Ale bieda. Takiej bym pomógł się rozebrać w przymierzalni. Kupie jej nowe spodnie.

2 polubienia

O, bardzo Ci dziękuję!

Ale bieda… :cry: :cry: :sweat_smile:

1 polubienie

Wiedziałam, że jesteś wporzo okonek ! :stuck_out_tongue: :rofl:

Hehe dokładnie taką samą bluzkę jak ona, to ja mam ale do spania :smiley:

1 polubienie

Nie chodzę na siłownię, nie mam tatuażu, uprawiał, ma, imprezuje, czyta, lubię i gadać z żoną i grać, nie świecę…
Jestem dzisiejszy czy nie??

2 polubienia

nie, dzisiejszy jestem. :wink:
Chyba gdzieś po środku. Staram się zdrowo odżywiać, ale na siłke nie chodzę. Na konsoli nie gram, ale mnóstwo czasu spędzam przy komputerze z racji pracy, ale nie tylko. itd…

Coś tu się jednak nie zgadza…jakby nie patrzeć to większość facetów nie chodzi do siłowni tak samo jak znaczna większość kobiet nie lata do klubu fitness. Dużo więcej osób biega, jeździ na rowerze czy uprawia inne dyscypliny sportowe. Tak samo nie wiem co ma wspólnego posiadanie tatuaża czy kiedy uprawiało się seks pierwszy raz do bycia „cool”. A kobiety mogą równie dobrze mieć zrobione paznokcie i opiekować się dzieckiem, tak samo kwestia ubioru. To ze kobieta ma styl, dobrze się ubiera nie oznacza wcale że źle się czuje w tym stroju - wręcz chyba odwrotnie. Za dużo pomieszanych pojęć które wzajemnie się wykluczają . Oczywiście są rzeczy które dla jednych są dziwne a dla innych normalne. Nie rozumiem dorosłych gości grających na grach całymi dniami (to ma być trendy?) ani tych co w wieku jak napisałeś 30 lat nie znaleźli sobie stałej partnerki i dalej mieszkają z rodzicami. Oba te przypadki są podane jako antagonistyczne -cool i nie cool -a dla mnie oba są dziwne

2 polubienia

Ja jestem przedwczorajszy. :wink:

2 polubienia

Tak ostro było? :rofl: :rofl:

1 polubienie

Kiedy trzeba, jest naprawdę ostro. :rofl: :rofl:

1 polubienie

To cool to jakies wsplczesne okreslenie prymitywnego snobizmu?

1 polubienie

Ja nie jestem niedzisiejszy. Ja jestem przeżytek.
:grinning:

To jest bluzka @humoreska? To jest koszulinka z grupy bielizna. :blush:

2 polubienia