Jesteście po stronie dobrej zmiany( PIS LEWICA PSL) czy tam gdzie stoją pokemony? Xd

Jakie macie zdanie na temat posiedzenia Sejmu w aktualnej sytuacji. Popieracie pomysł za którym jest PiS lewica i PSL czy uważacie że PO ma rację?

  • Jestem po stronie PiS lewica psl
  • PO

0 głosujących

1 polubienie

Jestem po stronie zdrowego rozsądku, który w obecnym momencie podpowiada mi zdecydowanie dystansować się z jakąkolwiek opcją polityczną.

7 polubień

I zdrowy rozsądek podpowiada też aby w Sejmie nie gromadziło się około tysiąca osób? Xd

1 polubienie

Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że takie kwestie powinny być przemyślane i uregulowane prawnie najpóźniej już miesiąc temu, a nie czekano nie wiadomo na co. Głupota i bezmyślna beztroska polityków wszelkiej maści poraża.

5 polubień

Niech na to posiedzenie założą worki foliowe i będzie bezpiecznie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Konfederacja również jest przeciwna tak jak PO, pomysłowi pisu jednak nie łączę ich razem ponieważ uważam że Konfederacja kierują inne zasady niż wieczne na przekór pisowi.

Główną zasadą polityków wszystkich opcji jest brak zasad.

5 polubień

A ja mam nadzieję że to w końcu nadzieja na normalność(konfederacja) :rofl:

1 polubienie

Takie bez dziurek i szczelnie zamknięte :slight_smile:
Z jednej strony: brudna polityka i utytłani nią ludzie, a z drugiej: ktoś jednak musi rządzić :frowning:

2 polubienia

Wybory trzeba przesunąć. Tyle wiem.

1 polubienie

Konfidencja może tylko Polsce zaszkodzić. A ja uważam że wybory trzeba przesunąć. A co do sejmu… Dlaczego od lat nie ma obrad online? każdy w swoim biurze poselskim(za które płacimy) każdy z swojego miasta i nie trzeba płacić za hotel czy mieszkanie. Jedyne co trzeba by w tych biurach zamontować to alkolocki aby nie było że obecny jest napity. Wiecei ile by państwo zaoszczędziło? Sejm i senat zamkneły by się w kilku biurach, posłowie i senatorzy nie potrzebowali by lotów co dzień, no i posłowie byli by swoi a nie z odległych miast. No a najważniejsze byli by bliżej ludzi. Więc zamiast chlać w przerwach mogli by interesantów przyjmować. Technologicznie gotowi jesteśmy na to już z 5 lat.

1 polubienie

JKM mowi o tym od lat kilkunastu.

no nie przesadzajmy realne to jest od 12-15 la(nawet za dużo max 8 lat)t a nie kilkunastu. Tyle że JKM mówi tyle bzdur że nawet jego madre pomysły są wyśmiewane.

12-15 to wlasnie kilkanascie :rofl:
Kiedy pilem piwo w poznanskiej Stajence Pegaza,vis a vis byla siedziba UPR.Widywalismy Korwina codziennie.I jakos nie mowil bzdur ani nie wypowiadal sie na temat kobiet[od garow,tak?] ktorymi czasem nawet sie otaczal.
Takze,powiedzmy sobie szczerze…Wp to raczej srednie zródło informacji.A ze jest przekorny?Fakt.Nie jestem jednak w stanie dzisiaj po latach,odpowiedziec dlaczego.Natomiast pamietam gdy w latach poznych 80-tych byl w radiu traktowany jako ktos ciekawy i normalny.I wtedy wypowiadal sie nawet bez tych swoich ektrawagancji.I z tamtych czasow go lubie.

1 polubienie

Muszę cię przeprosić w czasie jak pisałeś wpis zmieniłem odrobinę swój. Proszę odnieś sie do poprawionego wpisu.

Natomiast JKM to mądry człowiek zepsuty polityką.

2 polubienia

Kiedyś i ja Korwina ceniłem, a jego felietony były zajebiaszcze. Dziś, to jakby nie ten człowiek. I wiem o nim rzeczy, których w mediach nie ma. Stare sprawy, nie aktualne.

1 polubienie

Polityczna walką.Ale czy on ustalał te niby standarty…
Dzis sam nie wiem jakbym sie zachowal gdyby lata 90-te wrocily i gdybym znow mial te szanse.
Jestem zbyt nerwowy by reagowac ze spokojem na złosliwość.
W ktorym cos zmienileś?Kilkanascie to wciaz 12-15.To nawet dobra"definicja" :wink:

W nawiasie że za dużo max 8 lat. Tak technologia videokonferencji pozwala realnie i tanio

1 polubienie

Kazdy ma swoja przeszlosc.Ja tez nie wszystko podalem do prasy gdy pisali o Radiu Klasyka FM.A mimo to dodali pare bredni od siebie… :wink:
"Prawda?A cóz to jest prawda?"Coorevsko aktualne,czyz nie?

2 polubienia