Jesteście wzrokowcami?

image
Albo ten.

2 polubienia

Kochana, ja nawet zwracam uwagę starego, jak zobaczę piękną, zgrabną i gustownie ubraną kobietę. Oczywiście w sytuacji, gdy on jej nie zauważył, bo wypatrzył inną :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jestem wzrokowcem w galerii,kiedy patrze na kobiete,o wchodach lub zachodach słońca…Jestem wzrokowcem gdy oglądam film lub urządzam pokój,w którym MUSI być sporo szczegółów…
Ale z pewnością nie jestem nim w komputerze w którym jesli juz cokolwiek mnie interesuje to raczej treść :grin:

1 polubienie

Ja to samo robię :slight_smile:

1 polubienie

image
Gumi zmień na tego krokodyla, ten jest ładny.

2 polubienia

Jak zawsze… o SMOKu zapomniała wspomnieć… :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Zwracam nawet na takie rzeczy, że wszystkie nicki jakie wymieniłaś są na literę b i każdy z nich składa się z nieparzystej liczby liter.

3 polubienia

Nim otworzę treść, w mig zauważam oprawę. Co do mieszkania już się nie wypowiadam, 4 razy malowałam przedpokój ( zmieniałam kolorystykę) w ciągu roku, teraz jest tapeta, poddałam się. Bardzo mnie denerwuje salon, niby ładne meble, ale stale coś przestawiam, zmieniam kolor ścian, doniczki, dywan. Psychika mi siada, jak mi nie" siądzie" coś w mieszkaniu.
Niestety, nie tylko ja decyduję o tym, jak ono ma wyglądać.

1 polubienie

@Bocca-Lupo, a jeśli inna kobieta zapyta Ciebie o zdanie : ładnie w tej kiecce wyglądam?
Co odpowiadasz, jeśli na usta się ciśnie , bleeeeeeeeeeeee

1 polubienie

Akurat nie chodziło mi o malowanie…
Mialem na mysli meble,uklad,szafy,półki,dobór światła oraz to co na ścianach.Alergicznie nie cierpie pustych mieszkań,gołych ścian,braku jakichs ciekawostek,plakatów czy zdjec,obrazów…
To wszystko musi być…
A kiedys byl jeszcze pies:))

1 polubienie

@SMOK.Maciej, za to mam prezent :stuck_out_tongue:

image

To zależy jak dobrze ją znam.
Jak kumpela to walę prosto z mostu, a jak obca to nie ma wyjścia, przytaknę.

1 polubienie

Tylko wspólna litera początkowa zwróciła moja uwagę :)))

Kolor ścian to dla mnie podstawa, meble nie mogą zagracić pomieszczenia, to samo z obrazkami i dodatkami, duszę się w takich pomieszczeniach.
Ja to jeszcze pikuś, moja siostra ma tak sterylne i białe mieszkanie,że aż strach tam cokolwiek zrobić.

1 polubienie

No właśnie, wiele kobiet szczerość uznaje jako zazdrość…

1 polubienie

Trudno, nie będę oszukiwać :slight_smile:

1 polubienie

Wzrokowcem, to ja jestem, jak cholera…, ale w zupełnie innym temacie, niż tu poruszany. :innocent:

2 polubienia

Opowiesz nam o tym @birbant ?

1 polubienie

Tak publicznie? Co coś Ty? :shushing_face:

1 polubienie

Nic co kobiece, nie jest nam obce.
Upssssssssssssss, co ludzkie :stuck_out_tongue:

1 polubienie