Jesteście wzrokowcami?

Cicho, bo nabieram oddechu do dalszej pisaniny, co ją w innem temacie zacząłem. Nie rozpraszaj. :crazy_face:

1 polubienie

Oki, ja już znikam, czytałam ten tekst, była tam wzmianka o dwóch papieżach , zaintrygowało mnie to.
Wiem, mogę sama poszperać, ale Ty wyłuskasz co najważniejsze i godne zapamiętania, czekam więc :wink:

Było ich trzech. Tych papieży, znaczy się, Ale w momencie egzekucji Husa zredukowało się do dwóch. Napiszę o tym kiedyś.

1 polubienie

O tym właśnie piszę. Miłej zabawy życzę :)))))))))

1 polubienie

Tak,glownie jestem wzrokowcem,chociaz na sluch tez nie narzekam
Swoja muzyke,grywam glownie ze sluchu.

2 polubienia

jak widzę kobietę, to jestem wzrokowcem - czasem nawet widzę to, czego nie widać :smiley:

2 polubienia

Znaczy się, dostrzegasz w kobiecie to “coś” :wink:

i utrudnia - bo nie mam pamieci do twarzy
nadrabiam to zapamietywaniem sposobu poruszania sie, zachowania etc.
co ciekawe - niezle mi wychodzily karykatury

2 polubienia

W twarzach automatycznie wyłapuje charakterystyczne cechy, myśląc o nich widzę danych szczegół , niestety często mam problem z umiejscowieniem ludzi, tzn. wiem że znam, nie wiem skąd.

1 polubienie

Ja twarze pamiętam i zdarzenia łączące się z twarzą i szczegóły i wiem, skąd znam ale nie potrafię przypisać twarzy do nazwiska.

1 polubienie

Tym się nie martwię , mało kogo o nazwisko pytam :wink:

1 polubienie

ależ właśnie o tym mówię @anon75849589 - przecież każda kobieta ma cycki :smiley:

1 polubienie

Haha, przypomniałeś mi @janusmakroniusz , co kiedyś na forum napisał o cyckach kolega @benasek , one są podobno zaprzeczeniem , że faceci myślą o jedynym :wink:

2 polubienia

nawet niektore kobiety maja piekne blekitne oczy jako brunetki

1 polubienie

Nie myślałam o tym jak prezentuje sie na czarnym tle ale zapewne beznadziejnie. Sama mam białe. Nie przepadam za ciemna oprawą.

1 polubienie

kwestia nawyku
zima pewnie zmienie na biale

2 polubienia

Ogólnie widok forum w telefonie jest dużo ładniejszy niż w laptopie.

1 polubienie

Ja tam wyględny nie jestem… niezależnie czy w lapku czy w telefonie…

Ogólnie wzrokowcem nie jestem… raczej słuchowcem. Jak mi ktoś powie: zobacz jaka fajna dziewczyna… to zawsze się odwrócę… znaczy słuchowiec.

3 polubienia

Ja prędzej wypatrzę niż mi ktoś uwagę zwróci, że fajne ciacho na horyzoncie się pojawiło :stuck_out_tongue:

2 polubienia