Jeszcze jedna,smutna wiadomość

W wieku 80 lat,odszedł popularny aktor i piosenkarz,David Soul…
To on był Hutchem w serialu “Starsky And Hutch”
Aktor wybitnie serialowy,wystąpił w epizodach przynajmniej w kilku serialach kryminalnych lat 70-80 [Streets Of San Francisco,Murder She Wrote].
W kinie pełnometrażowym dał sie zapamiętać jako jeden z gliniarzy-egzekutorów w świetnym kryminale"Siła Magnum",u boku Clinta Eastwooda.
Rownolegle trwała jego kariera piosenkarza.Nagrał kilka całkiem niezłych płyt a takie piosenki jak Don’t Give Up On Us czy Silver Lady były autentycznymi przebojami z przelomu lat 70/80

Soul był żonaty 5 razy.Żył jakby ścigał się ze śmiercią…3 paczki papierosów dziennie,plus alkoholowe ekscesy…Mimo to przeżył 16 lat u boku dobrej aktorki,Julii Nickson,pamiętnej ślicznej wietnamskiej partyzantki z filmu Rambo II…Julia zmusiła wreszcie aktora do podjecia prób zmierzenia się z nałogami…
Ostatnie lata życia spędził u boku piątej żony,zupełnie mi nieznanej,H.Snell…Soul przyjął obywatelstwo brytyjskie i,jak zgodnie podają media,stał sie innym człowiekiem na jesieni swego życia…
Moja krótka wzmianka to takie “ocalić od zapomnienia”.Przyznam bowiem że lubiłem gościa i to bardziej jako aktora niż piosenkarza.

2 polubienia

A to chyba prawie tydzien temu.
Ale w tym natloku informacji po prostu gdzies umknęło. O tyle, ze zarejestrowalam fakt.
A nawet nie wiedzialam, że też śpiewał.
A swiat zwariowal, albo ma sie ku temu.
Bo przeciez wazniejsi sa dwaj cwaniacy i bandyci plus prezydent, który publicznie się z glupim na łeb zamienił.
I dalej brnie w to g*** twierdzac, ze to wedlowskie czekoladki.

1 polubienie

Ano,do wczoraj faktycznie,umknęło…Nie pierwszy i nie ostatni raz.
Przebijanie się przez afery czy kataklizmy zabiera sporo czasu.Kiedy kupowałem codzienne gazety,po prostu zaczynałem od środka lub od sportu na końcu.A w Rzepie były jeszcze do dzisiaj nie mające sobie równych,felietony na ostatnich stronach…
Teraz tak sie nie da.Klik i od razu cię atakują mordy niechciane oraz świat jaki kreują :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Dla przypomnienia,Julia Nickson

I jeszcze po drodze 7 stycznia Franz Beckenbauer udal sie na ostatnia drogę.
Choc to raczej wiadomość z cyklu sportowego?

1 polubienie

Od mniej więcej 7-8 lat,mam wrażenie że początek roku to jakieś sprzątanie ludzkich istnień…Wśród największych piłkarzy,od dawna juz,nie ma zmiłuj…

1 polubienie