Jeszcze jedne urodziny dzisiaj

Użytkownika który nas tu niedawno odnalazł: fenix8874

image

@fenix wszystkiego co d9bre,sukcesow w zyciu.

Najlepszego, kolego. :grinning:


Wszystkiego najlepszego, o czym tylko marzysz.

100 lat! 100! Niech żyje żyje nam!
:milky_way::satellite::wine_glass:

100 lat dla @fenix8874

Feniks, zeby Ci tych popiolow do odrodzenia nie zabraklo

Dużo zdrowia i szczęścia.:wine_glass::champagne::birthday::cherry_blossom:

Wszystkiego najlepszego :slight_smile:

To powstał z popiołów pytamy? :slight_smile:
Sto lat!

I ode mnie też wszystkiego co najlepsze dla Ciebie Piotruś !!! :slight_smile:

No wlasnie!

Moze i odnalazł…Ale ja go jeszcze nie widziałem :laughing:
Wszystkiego najlepszego!!!Baw sie dobrze…

Wszystkiego Najlepszego Kolego

100 lat! :birthday::clinking_glasses:

Wszystkiego najlepszego Feniks, spełnienia marzeń Ci życzę :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

Dolaczam sie z zyczeniami!:slight_smile: