Jeszcze nie słyszałem, aby którykolwiek z uczestników teleturnieju "Jeden

W internecie też nie brakuje filmów przyrodniczych, dokumentalnych, Do tego godz. dziennie z TVP, to już kilka godz., a ja wszystko wiem, więc nawet jakbym w ogóle nie oglądał tv ani internetu, to i tak głupszym nie byłbym. Mam też zaległości książkowe, a 2 godz. gimnastyki dziennie i 2 godz. roweru też ulicą nie chodzi.

Nie ma problemu, bo nieraz już tu przytaczał fakty i kompetentne opinie, że szczepionki wprowadzano, gdy różne infekcje i choroby już zanikały, w tym w wyniku poprawy warunków sanitarnych ówczesnych społeczeństw. Ziębie ci profesorowie epidemiolodzy, nie sięgają do kolan, podobnie jak Edytce Górniak.

@harmonik czy ta wyróżniona odpowiedz pod pytaniem głównym, została wyróżniona bo TY tak chciałeś? czy może odmóżdzone rządy tak chciały skompromitować Cię?

Jakoś nie daję rady dostrzec którejkolwiek wyróżnionej odpowiedzi. Nie widzę takowej. A Ty widzisz? To wskaż.

Odpowiedź mk 777 ( Bo pytania dzielą się…) jest na żółto podkolorowana. U mnie. Szczęście dla ciebie, że tego nie widzisz.

Chodzi Ci o tę wypowiedź wyróżnioną przez kogoś na różowo? To chyba nie jest zabronione. Zorientowani wiedzą. że ten mk777 nie sięga mi do kostek.

Chciałabyś, abym przejmował się każdym szczekaczem, przygłupem, b+ezmózgiem? Głupiec nie jest w stanie pojąć, że robienie ludziom sieczki z mózgów, psuje społeczeństwa.

Modka okonek, pytania ją dotykające usuwa, bo co ona innego potrafi?

Jeśli na Ziemi dominuje kapitalizm z jego (niepoważną) wiarą - także setek tysięcy uczonych - w osiąganie zysku z inwestycji, a ja to łatwo, nawet w jednym zdaniu złożonym, wykazuję, to o ile przewyższam całą ludzką naukę… Za to wykazanie nieistnienia zysku w ekonomii, czyli bezmyślności dominującego na Ziemi kapitalizmu, zasługiwałbym na 100 Nagród Nobla, bo u ludzi jednak ekonomia o wszystkim decyduje, a jeśli inwestorzy nie osiągają zysku z inwestycji, na który liczyli, to broniąc się przed bankructwem, mogą nawet wywoływać wojny.

To po co socjalizm obalałeś skoro tak psioczysz na kapitalizm?

1 polubienie

Bo marksiści także bezmyślnie wierzyli za Marksem w istnienie zysku w ekonomii, przez co drukowali wielkie ilości pieniędzy bez pokrycia w czymkolwiek, psujących, rozkładających ich gospodarkę na amen, niwecząc trud ciężko pracującego społeczeństwa, a nie raczyli mnie słuchać, że ich ekonomia także jest bezmyślna i błędna, bo widocznie byli za durni, by to rozumieć, że ktoś trzeźwo myślący bez tytułu profesora, może być mądrzejszy od ich tysięcy bezmyślnych profesorów. Nie dali mi innych szans, niż obalenie ich rządów, choć kapitalizm jest głupszym ustrojem.

Świąteczny wniosek do moderatora.
Mamy Święta i ja się nie zgadzam aby ktoś je znieważał swoim nieopanowanym językiem. Za serię wpisów znieważających innych uczestników i Ciebie osobiście, oczekuję że @harmonik dostanie nakaz natychmiastowego zamilknięcia co najmniej do Trzech Króli.

2 polubienia

Kto by mu tam wierzył … Bzdury klepie jakby go kto potłukł. Do tego kłamie, jak opętany. Miał odejść, ale nie mógł, bo do moderatorki się nie dostał … Jaki on musi być biedny. :face_with_raised_eyebrow:
Ale do zmiany świata pierwszy.
Podobnych mamy teraz polityków.

4 polubienia

Nie chodzi mi o to, czy ci ktoś do pięt czy po szyję sięga. Tylko o sam fakt , podkolorowania przez moderacje czegoś, co nie jest dla autora pytania korzystne.

I czerpanie z tego satysfakcji, że się ośmiesza w ten sposób kogoś za kim się nie przepada. Nie zrobił/a by tego innemu userowi, userowi za którym przepada. Ot, cała filozofia.

Musiałbym poważnie traktować tak uważających, w tym modkę okonek, a tak nie jest. Dla mnie mam najwyższą świadomość wśród ludzi, wyższą od setek tysięcy uczonych razem wziętych, i od całej nauki, więc kim są ci, co na mnie szczekają?

Nawet nie wiem na jakim kanale, ale biorąc pod uwagę opinie naszego kolegi, to rzeczywiście warty jest polecenia. :wink:

1 polubienie

Widzisz, @humoreska, że wypowiedź kol. Szczerego może być również zaliczona do takich extra złośliwych, ale kim są złośliwcy wobec mnie, który zmieniłem cały ludzki świat, a także uchroniłem Polki i Polaków przed wprowadzeniem stanu wyjątkowego 21.10.2007 przez braci K., gdy wprowadziłem do Sejmu nieliczone przez nich PSL?

Ale co miałbym żałować złośliwości kol. Szczeremu, jak dostarczył nam taki sprytny serwis Pytający, i też ma sporo zalet? Może dzięki tej jego inicjatywie, ludzki świat łatwiej dowiaduje się o istnieniu mojej najwyższej świadomości i mojego nauczania, nie mówiąc już o tym, że siedzi Biedaczyna w chyba jednak zimniejszej od Polski Kanadzie, i nie wiadomo, czy kochający oddalenie od ziem polskich, choć jeśli jest tam z najbliższymi, to nie ma powodu źle się czuć gdziekolwiek.

Ale również może być tak, że kol. Szczery nie miał najmniejszej intencji złośliwości, a jedynie wyraził intencję poznania programu Sznuka, o którym jest to pytanie, dodam, że pytania i programu mało istotnego, wręcz nieważnego, biorąc pod uwagę poziom kol. Szczerego.

1 polubienie

@Harmonik

Widzisz, taka specyfika tego portaliku,
tu większość wciąż robi pod siebie siku :stuck_out_tongue:

Jak mama na czas pieluszki nie zmieni
to im się dupka sama czerwieni
ze wstydu :smiley:

Ale jak odwrócą kota ogonem znów
to włóż w ten śmierdzący kotem rów
kijek mocno w rzyć
aż uslyszysz jak melodyjnie zacznie
wyć :stuck_out_tongue:

jeden i drugi :smiley:

Z podkulonym sztywno ogonkiem :smiley:
i z wytrzeszczonym ślepiami :smiley:
Oh UROCZE DWIE ŚWIĄTECZNE

pozytywki :smiley:

A pisałaś, że nie dotkniesz gorzały w te święta, no i co? Obiecanki cacanki… :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Wystarczy , że dotknąłeś bigosu
i już bigosu narobiłeś… :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie