Jeszcze nie słyszałem, aby którykolwiek z uczestników teleturnieju "Jeden

z dziesięciu", odpowiedział Sznukowi, że zadaje głupie lub bezmyślne pytania…A Wy słyszeliście?

Dlaczego głupie?

2 polubienia

człowiek z TAKIM glosem moze zadawac bezmyslne pytania???

2 polubienia

wymagajace wiedzy w zakresie powyzej drugiej grupy w zlobku.
co juz oprocz nieharmonijnego mleka matki przyswajaja przeciery owocowo-jarzynowe

1 polubienie

Np. o postacie z bajek czy sztuk teatralnych lub kompozytorów utworów czy o jakieś daty zakładają, że każdy człowiek powinien je znać, co jest niepoważne.

A dlaczego?

Bo ja nie muszę znać tych samych utworów, co Sznuk, a TVP publiczna powinna być dla wszystkich abonentów, a nie tylko dla tych, co marnują czas na to samo, co Sznuk.

a czego Ty do cholery chcesz?

sikac w majtki?

Ja też, ale o tym teleturnieju też nie słyszałem…

Ten turniej trzyma niezmiennie wysoki poziom. Polecam.

4 polubienia

A wg mnie, zabiera społeczeństwu cenny czas na nic nie dającą sieczkę, więc trudno się potem dziwić, że ono wierzy w bezmyślne religie, w bezmyślną naukę, w zmyślone pandemie covidowe, których nie wymyśliłyby żadne inne z milionów harmonijnych gatunków Przyrody.

Bo chyba nie powiesz, że mądrze jest wierzyć naukowcom, w tym medykom, że nie należałoby się wzorować na harmonijnych małpach, które obeszłyby się bez idiotycznych testów na zakażenie koronawirusami, bez szczepionek, kagańców, respiratorów, kwarantann, dystansów społecznych?

Bo pytania dzielą się na:
a) Te na które Harmonik zna odpowiedź
b) Głupie

:stuck_out_tongue:

4 polubienia
  • Choćby…

Na tym polega teleturniej. Udział w zabawie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Myślicie że tacy mistrzowie 1 z 10 wygraliby w takich milionerach “z palcem w dupie” ten milion złotych nawet w czasie jednego pół godzinnego odcinka? Czy jednak w milionerach te pytania są jakieś bardziej pokręcone? No ale z drugiej strony są już odpowiedzi i nie ma presji czasu… Hmm bo jak widzę to w 1 z 10 niektórzy jak maszyny normalnie

W telewizji publicznej namnożyło się bezmyślnych teleturniejów, bezmyślnych kulinariów, maglowania w PnŚ. W ten sposób nie zbuduje się mądrego społeczeństwa.

Mam idealny teleturniej do telewizji publicznej…

Prowadzący zadaje pytanie: Czy człowiek jest bezmyślną, nieharmonijną i szujowatą jednostką wiadomonacyjnej i wykoślawionej nierzeczywistej nierzeczywistości?

Uczestnicy udają się do czarnej otchłani refleksji i zastanawiają się nad tym przez całe swoje życie…

W tym czasie, zanim padną odpowiedzi… Telewizja emituje poradniki zdrowotne mistrza Zięby i piosenki Edyty Górniak. Ewentualnie Zenka Martyniuka…

Ktoś powie, że to niemożliwe żeby tVP coś takiego nadała… Ale… skąd wiecie że pytanie nie padło przed naszymi urodzinami i właśnie mamy etap z poradnikami i piosenkami? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

oj to wszechwiedzacy ma problem…

2 polubienia

@harmonik Większość społeczeństwa teraz nie ogląda TV ino kablówkę, Internet i strimingi. Gdybyś korzystał z Netflixa i HBO mógłbyś filmy o harmonijnych stworzeniach przez rok spokojnie oglądać - tyle tego. Zaprzestań więc oglądania zwyczajnej TIVi.

1 polubienie