Jeszcze sprawy organizacyjne

Chcielibyście, żeby forum pokazywało Wam kto jest online?

  • Tak, chciał(a)bym wiedzieć zawsze kto jest online
  • Nie, nie jest to potrzebna funkcja

0 głosujących

1 polubienie

Moim zdaniem: nie śledzimy się :stuck_out_tongue:
Inwigilacji dość!

4 polubienia

Jest mi to obojętne…głosuję na nie.

2 polubienia

Chyba nic z tego nie wyszlo.A szkoda.Fajnie wiedziec kto jest i czy w ogóle ktoś,coś aby czasu nie marnować…

2 polubienia

Niektore fora tak mialy, ale oglonie sie to nie przyjelo.
Wiekszosc ma przez dluzszy czas wlaczone lapki, czy telefony, jest zalogowanych, ale non stop na forum nie tkwi.

2 polubienia

Mi jest obojętne, zdecyduje większość bo to żadna inwigilacja, a dobra wola że ktoś jest na stronie do rozmowy
Mam czas to jestem niekiedy i 3 razy z przerwami, a jak mnie coś dopadnie to mnie nie ma do ozdrowienia. Każdemu coś miłego odpiszę. Pomysł dobry, na stronach gdzie jestem poza Pytamy to się sprawdza, jak i tematy się rozwijają

1 polubienie

Nigdzie sie z tym nie spotkalem ale ja jestem tylko na 2,innych forach.I tam mi tego nie brakuje.Tutaj jednak by sie przydalo.

1 polubienie

Tez mam takie dni.Ale nigdy nie siedze dluzej niz kilkanascie minut.
Natomiast to juz byloby cos.Wiedzialbym czy gadam do sciany czy tez jest szansa na odpowiedz…
Nie jest to najwazniejsza rzecz pod sloncem ale skoro temat byl… :thinking:

2 polubienia

Jedna miła pytamka twierdzi (i udowadnia to) że gdzieś znajduje taką informację na tym forum.

1 polubienie

W profilu znajdziesz, ale jak jestes na dlugo zalogowany to niewiele daje.

2 polubienia

W profilu danej osoby są informacje : ostatnio widziany ( czy zalogowany nie pamiętam np 3 godz temu) oraz ostatni wpis np wczoraj.

2 polubienia

Dawać te funkcje ale już!

1 polubienie

Kaczuszek, kliknij dwa razy na czyjąś emotkę i wszystko sobie przeczytasz: kiedy był, kiedy pisał itp.

4 polubienia

Jestem na tak :smirk:

1 polubienie

Nie potrzebna to funkcja … Jak ktoś będzie chciał to odpisze … Równie dobrze ktoś może wpaść i czuć się zmęczony i nic nie odpisać :wink: