"Jezu jak sie ciesze..."

Cytat z Klausa Mittfocha,sugerowalby temat muzyczny ale nie tym razem!
Dzisiaj wszystkie wiadomosci sportowe mi leżą jak nigdy.Warta wygrala i jest mistrzem jesieni w 1 lidze!!!
Polka i przede wszystkim,Dominik Bury w biegach narciarskich,po raz pierwszy od niepamietnych czasow,zdobywają punkty pucharu swiata i pokazuja rzeczywiscie dobrą forme!
A teraz,ja :smile:!
Rower i do pracy.Temperatura,+1…
Czuje dobrą zime w naszym sporcie.A Ty drogi kibicu?

1 polubienie

Średnio. Skoki nie napawają mnie optymizmem. Bayern, któremu kibicuję dał niesamowitej siary. Ale mniejsza o większość.
Ta Twoja jazda rowerem do tyrki napawa mnie respektem. Dziś byłem na spacerze z jedną koleżanką i nieco zmarzłem. U mnie sucho, ale też coś koło zera.

2 polubienia

Rano mialem -1 i ludzie do mnie czasem cos wolają bo zwyklem jezdzic w krotkich spodenkach :slightly_smiling_face:
Wszystkiego jeszcze nie sprawdzilem ale ponoc rosnie nam niezla ekipa w curlingu.Natalia Maliszewska w short tracku jest jedna z najlepszych na swiecie…No i czekam na dwuboistów.
Niestety,jest tez paranoja w bobslejach a gdy sie o tym czyta,ma sie ochote wykonac egzekucje na dzialaczach… :rage:

1 polubienie

Ostatnio opowiadałem o gościu który napierniczał w tęgie mrozy na rowerze w temperaturze Celsjusza równej temperaturze Fahrenheita … Smar robił się gęsty …

2 polubienia

50?

1 polubienie

Trochę mniej … :sunglasses:

Mgliście pamiętam taka tabelę, gdzie to się zrównuje, kojarzę, że 50, ale żadnej pewności nie mam. To tylko snucie się po zakamarkach pamięci.

1 polubienie

Tu sobie możesz pokombinować :slight_smile:

Taaakie buty…

1 polubienie

Wychodzi mnie 40? Ale ja w te klocki umysłowo słabawy jestem.

1 polubienie

Słaby powiadasz, a napisałeś prawidłowo.
Jak zwykle ściemniasz … W ściemnianiu jesteś słaby :crazy_face:

1 polubienie

Podałeś wzór, a to wielkie ułatwienie. Wziąłem i policzyłem.

1 polubienie

No to ja wlasnie przejechalem w 28 f. No tak mi wyszlo bo jest minus 2…

2 polubienia

auc!!!. to Lewandowski ma juz puchar? czy Widzew awansowal z okregowki?

1 polubienie

Widzew jest w czolowce 2 ligi.Moze nawet lideruje ale musialbym sprawdzic.
Puchar niemiecki mnie jakos nie interesuje ale wiem ze Bayern przegral u siebie z Leverkusen,1:2…

2 polubienia

Widzew przez obecna lodzka mafie przy wladzy jest srednio lubiany, wiec informacji niewiele
co do Lewandowskiego? to ja sie ciesze, ze taki jest, przynajmniej sporo ludzi przestalo Polske kojarzyc z Walesa i papiezem :wink:

Nie rozumiem…A kto,jaki bałwan sie nie cieszy???
Co do Widzewa…Jest dokladnie na odwrót.O Widzewie sie pisze niemal bez przerwy,mimo iz jest w 2 lidze.Czyli na trzecim poziomie.
Glownie za sprawą stadionu oraz jednych z najlepszych i najliczniejszych kibicow.Co na początek,musi wystaczyć.W porównaniu z Widzewem,o ŁKS nie mowi sie niemal nic,mimo iz są w ekstraklasie.

a bo jesli ma mnie sie nazwac kibicem to kibicuje RTS Widzew
kitek, ja pamietam czasy kiedy LKS byl oczkiem w glowie wierchuszki partyjnej a Widzew bez wsparcia grywal na poziomie europejskim

1 polubienie

Wtedy to ja na mecze chodzilem.
Jak na kibica to troche sie zagubilas.Widzew bedzie za rok w pierwszek lidze i wtedy zobaczymy czy uda mu sie poddzwignąć.

oj ja jestem negocjator .
zle zarządzane wyklada sie na pierwszym zakrecie :wink: