Jutro na śniadanie kaszka z poziomkami

A ja zjem jaglankę na takim jogurcie z białą czekoladą i pistacją :smile:

1 polubienie

A kulczynski,to kaw podawal.
A cornetki,to cos takiego.
obraz

1 polubienie

Moją babcię niepokoi, jak zjem mało. Moją mamę niepokoi i jak zjem mało, i jak zjem np. miskę zupy, 20 pierogów naraz i przegryzę jabłkiem i tabliczką czekolady :wink: a zdarzało mi się. Wszystko na jeden posiłek :grin:
Takie moje małe popadanie ze skrajności w skrajność w zależności od temperatury za oknem :wink:

1 polubienie

A ostatnie ciasto upiekło się wieczorem. I ja wtedy zgłodniałam, a reszta ludzi z domu akurat wyszła.
I jak wróciły, to też zastały pustą foremkę :wink:

1 polubienie

Nie zdecydowałem się jeszcze, co zaraz na śniadanie sobie zrobię. Na raze piję kawę.
Podejrzewam, że dziś będzie na winie, tzn, co się pod rękę nawinie…

Ze mną było identycznie .

Przez Was zachciało mi się jeść. Jeszcze nie wiem co zjem (zaraz pójdę zobaczyć co ciekawego jest w lodówce) ale na pewno nie żadną głupią kaszkę tylko coś bardziej konkretnego.:wink:

3 polubienia

Czyżby???

image

:stuck_out_tongue:Kto by mi kazał piec cokolwiek na śniadanie. Znalazłam wczorajsze schabowe. Mogą być!:stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ja wypiłam 3 kawy, teraz wpierdzieliłam truskawkowe lody Grycan :)))

1 polubienie

A ja zaraz pierwszą kawę wypiję.:stuck_out_tongue: Bez lodów. Lody są za słodkie. Nie lubię.

1 polubienie

legenda glosi, ze i rogaliki w ksztalcie poksiezyca jako pamiatke po tureckiej klesce wymyslil.

1 polubienie

a bo tutaj tak jest, wrzuc temat kulinarny i masz spokoj do rana. :smiley:

1 polubienie

A twgobtojuz nie wiem,
Wiem,ze sa smaczne,pzywoza je z malej piekarni w sasiednim miasteczku,jeszcze cieple.

1 polubienie