Już za 2 dni

13 polubień

To będzie wielki eksperyment.

3 polubienia

Wiesz. Jyz przywyklam ze oświata od lat to jeden wielki eksperyment

3 polubienia

Eksperyment? To nie będzie eksperyment, bo on zakłada jakieś podstawy naukowe… że ma to coś zbadać, udowodnić…
Wy pewnie myślicie o zwykłym bajzlu nad którym nikt nie panuje? :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia
3 polubienia

Masowe ludobójstwo … :confused: Oczywiście pół żartem pół serio pisząc …

I pomyśleć, że przy topniejącym poparciu dla siebie PiSiory mają to wszystko w d*pie i wolą jeszcze bardziej zniechęcić do siebie społeczeństwo … :confused: Mnie bardziej do siebie zniechęcić chyba już nie są w stanie no ale to już naprawdę tragedia …

Szczyt zachorowań (tzw. druga fala), a tutaj wreszcie “upragniony przez wszystkich XD” powrót do szkół … :confused:

No i jak to skomentować …

Wcześniej jakoś dawali radę przez internet, a teraz nagle nie dadzą … No bądźmy poważni … Z początku wszystko szło gorzej, no ale teraz mają doświadczenie no i nic tylko to ulepszyć …

2 polubienia

Jaki eksperyment @ihtiel, to będzie inauguracja roku szkolnego z pełnym sukcesem. I ciąg dalszy to tez będzie sukces działalności ministra Piontkowskiego i całego PIS-u.
Wystarczy skupić się na przekazach TVP Info.:wink:

2 polubienia

Jak dawali? Matura slaba…8 klasy srednio 50% punktow… I jeszcze koszty spoleczne czyli zdziczenie dzieci i młodzieży.
To zdalne nikomu nie służyło.
I ten obrzydliwy hejt na nauczycieli ze siedzą w domu i nic nue robią.
Ech… Boję się tego nowego roku…

3 polubienia

Coś takiego to akurat chyba tylko debile mogli mówić … :confused:

A co do zdziczenia dzieci to przecież mogły się komunikować przez Skype czy coś i grać razem potem w gry … :confused:

Kurde lepsze to niż pandemia … :confused: Niech te szczepionki zrobią i tyle …

Ja z kolei słyszałem (i tego bym się już bardziej obawiał niż zdziczenia dzieci) obawy w sprawie nieporządanych objawów szczepionki … :confused:

A ja sie pytam co z lekcjami wf?
Co z dojazdami?

2 polubienia

Drodzy uczniowie przebieramy się, a ja za 10 minut wracam przed laptopa :wink:

2 polubienia