Już za 3 lata?

Myślałem że nigdy nie będzie mi dane patrzeć na upadek ojczyzny i tragedie ludzi

Jedyna nadzieja w artykule 5 NATO.

Upadek ojczyzny mamy i to bez putina.Schronów nie mamy to fakt ani nawet alarmów przeciwlotniczych nikt nie rozumie/jake wycie co oznacza/.Za komuny ciągle były alrmy ćwiczebna lecz i w tamtym czasie nikt nie wiedział o co chodzi.W moim mieście jest schron gdzieś na 10-20 osób :wink: Jak by co trzeba będzie wyeliminować trochę osób aby samemu się tam dostać.

3 polubienia

Przygotowac psychicznie sie trzeba.
Bo jesli chodzi o infrastrukture?
Cieniutko to widze.
Choć Polacy to dziwny narodek - postawiony “pod ścianą” potrafi wykazac się pomysłowością.
Co do tych “generałów” - gdzie oni byli jak ruscy zajmowali Donbas, Krym czy mieszali na Kaukazie? Nie mowiac już o wczesniejszej wojnie w Jugoslawii? Teraz nagle madrzy się zrobili?
Czy celebrytami na stare lata chcą zostac?

2 polubienia

Najwidoczniej tak.Na to wygląda.Skrzypczak chętnie pierwszy by poleciał z szabelką na ruskich a Bieniek ani razu nie zgadł jaki pocisk był użyty do zniszczenia czegoś tam na tej wojnie - np.mostu…
Jest taki facet(cywil) od spraw wojskowości,który mówi bardzo fachowo i rzeczowo …tylko,że od paru dni próbuję sobie przypomnieć jego nazwisko.Jeżeli mi się uda to napiszę co to za jeden.

2 polubienia

W Jugosławii to Rosją była słabiutka a NATO robiło co chciało

To nie tak…
Balkany są kotłem od zawsze.
W Serbii zajrzalam w oczy smierci. W Belgradzie
Czlowiek ten nie przewidział, ze my tak troszkę szkoleni.
Jak?
Żyję. On też przeżył.
Chyba?
Jak szukał jelenia - kolego, ten człowiek mal czern w oczach i chcial zabić.
Straceńców tego typu z wojna przybywac będzie.

1 polubienie

Jaki człowiek bo nie wiem o kim piszesz?

Taki lat temu.
Chcial nas zabic

1 polubienie

Hitler?

Maska martwa.
Na szczęście

1 polubienie

To jest dr Łukasz Przybyło.Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak wygląda naprawdę sytuacja na froncie tylko on rzeczowo wytłumaczy.Jest czasem zapraszany do Polsat News ale niestety nie często.Może dlatego tak jest,że mówi prawdę w przeciwieństwie do celebrytów typu Skrzypczak i odbiega jego ocena od tego co w mediach jest nam podawane.

1 polubienie

Wojna to stan umyslu.
Ja jestem w stanie otwartej wojny z kataluchami. Mam wsparcie w formie sąsiadów :crazy_face:
Koty sa koniecznoscia w srodziemiomorzu.
Karmić warto. To ze zwierzak przyniesie ci łup w postaci martwych zdobyczy?
Tak, zebys sie nie meczyl polowaniem?
Jestem kociara. Lwa i tygrysa poglaskalam. A ze bylo to w ZOO, a kolega tam mial praktyki? Studiowal weterynarię, jest twórcą łódzkiego parku krajobrazowego. Hirek dla przyjaciół Hieronim dla wrogow :fairy:
Zawał niestety

1 polubienie