Kącik Dobrych wiadomości 4

To tylko prawybory a już znacząca przewaga.

1 polubienie

Nie jest źle. Dobry wynik konfederacji xd

To że niektórzy biją brawo czytając Twoją epistołę - nie dziwi, są tacy którzy sarkazmu nie wyczuwają i żyją w izolującej bańce głoszonych kłamstw i bzdur.
To że jednak są inni którzy wiedzą co chciałeś przekazać - też nie dziwi, w końcu jesteśmy ludźmi rozumnymi i świadomymi co się wokół nas dzieje.
To że @ata-ata ma uczucia mieszane nie dziwi, wszak żyje z dala od naszej skomplikowanej rzeczywistości i tej dusznej atmosfery.
To że młody @GumowyKrokodyl takie dziwne a do tego radykalne sądy głosi nie dziwi, bo nieraz pokazał swoją polityczną ignorancję i powierzchowność sądów, co tylko trochę tłumaczy też odległość od Polski.
To że w Rybniku i wielu innych miejscowościach, raczej tych mniejszych, prawybory jednoznacznie wskazują przodującą siłę nie dziwi, w obecnej dobie materializmu nawet najszczytniejsze idee i wartości nie są w stanie pokonać mamony bezwstydnie wsuwanej do kieszeni bez jednego skrzywienia palca. Naszej wspólnej mamony.

Jakiekolwiek będą wyniki tych wyborów jedno jest pewne. Polska jeszcze długo nie będzie na powrót taka jak przed PiS-em, taka jak w latach 90-ych, taka jaką sobie w ubiegłym wieku wymarzyliśmy i którą przez pewien czas mogli się cieszyć.
Ile będzie musiało upłynąć czasu abyśmy sie doczekali że politycy będą znowu nas, społeczeństwo traktowali jak partnerów, będą nam mówili prawdę o tym jaka jest Polska i do jakiej Polski nas prowadzą.

Przepraszam za ten elaborat ale jak może @Bingola to ja też.:yum:

9 polubień

Ale się cieszę. Coś o mnie :roll_eyes: nie wydaje mi się żebym dziwne sądy głosił :rofl: a co do pieniędzy jako ciągły argument do prowadzenia pisu w sondażach, to na serio jesteście sobie w stanie wyobrazić ze bez programów Plus pisu, prowadziło by PO?

Jak sobie pomysle o tym co bedzie za dziesiec dni to niezbyt… :frowning:

1 polubienie