Kącik Dobrych wiadomości 4

I znów trudno nie pochwalić rządu w naszym kraju. Wiedząc, że takie będą losy Rzeczpospolitej, jakie młodzieży chowanie przeprowadzono w perfekcyjny sposób długo oczekiwaną reformę edukacji. Nie było chyba jeszcze w Polsce tak kompleksowo i dogłębnie przygotowanej reformy. Zwróćmy uwagę przede wszystkim, że nie robiono jej w pośpiechu, bo przecież to dobro dzieci jest najważniejsze a nie termin jej wprowadzenia. Przez kilka lat prowadzono zakrojone na olbrzymią skalę konsultacje w całym środowisku szkolnym – MEN wysłuchiwało starannie wszystkich uwag, jakie zgłaszali nauczyciele, rodzice, uczniowie, samorządy, kuratoria. Nie do wiary, ale uwzględniono aż 98,7% tych uwag! To niespotykany wynik świadczący o tym, że wreszcie mamy rząd który słucha ludzi, a nie narzuca swoje pomysły bez konsultacji. Następnie długo i starannie przygotowano programy szkolne, przy których pracowali najlepsi eksperci, wydawnictwom dano bardzo długi czas na napisanie nowych podręczników. Szczególną uwagę rząd zwrócił, aby nie doszło do przeciążenia uczniów nauką, ani przeładowania szkół – i znów wszystko się udało! Budynki szkolne są wspaniale przygotowane do przyjęcia uczniów, którzy z radością biegną do szkoły uczyć się w przestronnych klasach a popołudnia mogą w całości przeznaczyć na sport, wypoczynek i rozwijanie własnych zainteresowań, zamiast jak dotychczas ślęczeć nad książkami do późnej nocy. Podniesiono zarobki nauczycielom, a ich liczba stale wzrasta, dzięki temu już niedługo będzie można ustawowo ograniczyć liczbę uczniów do 15, a w następnej kadencji do 10 w jednej klasie!
Nikt nie ma chyba wątpliwości kto powinien nadal rządzić Polską. Pamiętajmy o tym na spokojnie wrzucając kartkę do urny wyborczej!

5 polubień

Daj spokój. O mądrość cię już nie podejrzewam, ale teraz to nawet śmieszny przestajesz być.

1 polubienie

A gdzie ty widzisz śmieszność? Przecież ja na poważnie. Tak jak TVP Info

W kłamaniu też niewprawny jesteś. Chociaż to akurat dobrze o tobie świadczy.

1 polubienie

“coorva tej…”,ze tak zagaje po poznańsku…Zaczynam sie o Ciebie bać :innocent::rofl:

2 polubienia

7 polubień

Co za duzo…
Mnie tylko dfziwi dlaczego PiS rzadzi skoro wszyscy sa przeciw?

2 polubienia

Bo tak naprawdę to przeciw PiS-owi nie są wszyscy, a tylko wszyscy którzy uważają że ich zdanie powinno się liczyć:wink:

2 polubienia

Ja z dystansu mam tak zwane uczucia mieszane
Z jednej strony oburzanie sie na kosciol ze propaguje PiS, a z drugiej tu przeciez coraz wieksza kampania antyPiSowa

Co się dziwić. Jeżeli ciężko pracuję a prezes mówi otwarcie że mną gardzi i są potrzebni nowi… wlaściwi przedsiębiorcy… to nie mogę być za pisem. Jeżeli moje ankiety w GUS są bezczelnie fałszowane a instytucja ta ignoruje polecone pisma… to nie mogę być za. Jeżeli gardzą ludźmi z powodów wyznania, poglądow czy orientacji… Jakże móglbym być za.
Moim zdaniem pis to nasza państwowa tragedia. Kupuje ludzi za ich pieniądze, niszczy prawo i głaszcze ludzi za nienawiść i służalczość…

5 polubień

Rowniez z dystansu:
Czasem wydaje mi sie ze kosciol katolicki w Polsce a kosciol katolicki w Niemczech to dwa rozne koscioly.
Skad taka duza roznica i skad ta wladza kosciola w Polsce?
Ja tu z ksiedzem dyskutowalam ze nie jestem w stanie uwierzyc w takiego boga jak przedstawia biblia i obrazki. Na to on zaproponowal mi przestudiowanie historii kosciola (!) co tez zrobilam a zajelo mi to przeszlo rok. Oplacalo sie i troche zmienilam zdanie o kosciele (niemieckim)

3 polubienia

Bo niektórzy uważają że Kościół to ich ojciec i matka A rodziców trzeba słuchać i nie krytykować

3 polubienia

ata…Zadni wszyscy.
To zludzenie ze wsszyscy w tym kraju wiedza cokolwiek o bierzacej polityce.
Po pierwsze,przynajmniej 1/3 narodu nie glosuje wcale.Po drugie polaryzacja jest tak daleko posunieta ze miedzy miastem a miasteczkiem nigdy jeszcze nie bylo takich roznic.Po trzecie…PIS przywrocil gomulkowski uklad sil.Podzial miedzy inteligencja a reszta od ponad pol wieku nie byl tak gleboki.
Akurat na naszym forum,wyglada to jak circa 80% przeciwko 20% pisowcow…Ale zrob taki przeglad w jakims Pcimiu czy gdziekolwiek na wschodzie kraju i proporcje beda odwrotne.

4 polubienia

Masz zniekształcony obraz przez pytamy :rofl:Pytamy to jedno z takich środowisk gdzie zdecydowana większość jest przeciw pisowi, ale ogólnie(licząc wszystkich Polaków i ich ewentualny wybór spośród partii w sejmie) to wiekszosc Polaków jest za pisem :rofl:

2 polubienia

@Bingola Czy Ty startujesz do sejmu z rajmenia PO,czy KO?
Bo nie wiem dlaczego takie odnosze wrazenie .

1 polubienie

Nie wiem…przemęczona jestem…wrocilam z 10 godzinnej szychty w przedszkolu…braki kadrowe mamy…niby czemu skoro tak super?

6 polubień

Dobrze sie czujesz? Bo sie martwie…

2 polubienia

Doskonale Elu! A Ty?

1 polubienie

Ja Wam wielokrotnie na forum mówiłam , że PiS mimo ciągłej krytyki wygra , oto wynik prawyborów w naszym regionie

1 polubienie

Nie jest źle. Wygrywa PiS ale większości do rządzenia nie ma!

1 polubienie