Kącik Dobrych Wiadomości sierpień 2020

Zamknęły się usta niedowiarków i szczekaczy krytykujących rząd. Tak dobrego przepisu w walce z pandemią się nikt nie spodziewał. Światły nasz rząd wprowadził nas na nowy poziom owej walki. takiego cuda nie wymyśliły ciasne umysły Amerykańców, Niemiaszków czy innych Chińczyków! Dominacja naszego intelektu jest niepodważalna… a sam wirus wkrótce skryje się w najczarniejszej norze. Już niedługo bowiem rząd nasz najlepszy od Chrobrego… nie będzie ograniczany prawem i przepisami w walce o nasze zdrowie i interes nasz… czyli społeczny.
Ze swej strony dodam tylko, iż przepis ów jest spójny z koncepcją rządu, który od początku pandemii mówił że “mycie sobie rączek” jest najważniejsze.
Brawo, brawo, brawo!!

4 polubienia

Ja jestem tylko ciekawy jak protestowałby PiS gdyby to PO wprowadziła taki przepis za swoich rzadów?

3 polubienia

To nie jest wesołe, moi panowie, oj bardzo niewesołe.

4 polubienia

Jeszcze 3 lata ci idioci będą rujnować kraj. Zastali Polskę szklaną, zostawią glinianą

4 polubienia

Ale za to jakie post-sowieckie?

1 polubienie

Niestety, kierunek ku Białorusi obrany.

2 polubienia

PO żarła ośmiorniczki… gdy Pis musi prawo łamać by kraj z ruiny podnieść :wink:

2 polubienia

Wiecej, bo naród głupi i w dupę lubi brać… :frowning:

2 polubienia

Dajemy sie ruchać.

2 polubienia

Obawiam się, ze następne wybory będą wyglądały jak te ostatnie na Białorusi.

3 polubienia

A będą wybory. PiS nie pójdzie drogą Putina? Wozy strażackie i telefony będą rozdawać…

2 polubienia

Jeśli o Białoruś chodzi, to rozpoczął się wreszcie naturalny proces odbijana ściskanej sprężyny. To co teraz, to dopiero miłe złego początki, bo wygląda mi na to, że poleje się krew i będą ofiary. To już nie jest pokolenie pamiętające ZSRR. Młodzi chcą żyć, tak jak jest w demokratycznych krajach. Dla nich Polska w tej chwili jawi się jako oaza wolności. Tak, tak.
Niedawno gadałem sobie z dużą grupą kierowców białoruskich. Łukaszenka jest skończony.
Dysponuje tylko argumentem siły, której użyje. Tam zaczyna się niezły bajzel.

Szeregowy poseł obrał drogę białoruską, ale ona jeszcze jest bardzo długa i nie sądzę, by ten kierunek trwał do skutku. Będzie zwrot spowodowany owym spowolnieniem gospodarczym, który Kaczyński zapowiadał. Już się szykują na siłowe rozwiązania, ale za późno. W Polsce tak się nie da. Mam inne obawy. Przez tą całą sytuację w III RP rośnie inna niebezpieczna siła. Są to narodowcy. Może być problem, większy niż Kaczyński.

3 polubienia

Domino ruszyło?

2 polubienia

Trafnie to okreśiłeś.

2 polubienia

Narodowcy juz sa problemem, nie tylko w Polsce.

2 polubienia

Demony się budzą. Pokolenia nie uczą się historii i mamy, to co mamy…, niestety…

Rozum zasypia i instynkt samozachowawczy.

2 polubienia

Polacy nie widzą że cos jest nie halo

1 polubienie

O rany! Skandal…

1 polubienie

To jest po prostu z troski o prezydenta. Żeby mu się długopis nie wypisał od podpisywania uniewinnień zgasza się problem w zarodku.

4 polubienia

A tak w ogóle, w państwie prawa partia o nazwie prawo i sprawiedliwość tworzy prawo zezwalające na łamanie prawa. Czego nie rozumesz?

4 polubienia