Kącik fanów rocka i metalu \m/


Tutaj zapraszam wszystkich fanów ciężkich brzmień. Wrzucajcie klipy, foty (wokalistek XD), teksty, nowe odkrycia. Bo kurna nie wierze że wszyscy słuchają tylko Martyniuka, Podsiadła i starych wyjadaczy jak Rodowicz lub Niemen.

Mam nadzieję że admin wyrazi zgodę na istnienie i rozwój tego wątku.
Ja lubię właściwie wszystkie odmiany metalu poza tymi agresywnymi. Najbardziej leży mi symphonic, heavy, power, folk, hard rock. Moje ulubione kapele to Therion, Epica, Nightwish, Sirenia, Powerwolf, Avantasia, Hammerfall, Iron Maiden, Alice Cooper, Coronatus, Eleine, Tarja Turunen, Rhapsody of Fire, Within Temptation, Xandria, Accept, Delain, Dark Sarah.
Może zacznę:

Ave!

7 polubień

Jeszcze folk metal.
https://youtu.be/BaP1wDvkA6E

https://youtu.be/xDrKpYn-8u8

2 polubienia

Niestety nie słucham takiej muzy, choć mój gust muzyczny jest meeeeega rozciągnięty i bywam na różnych koncertach.
Coś najbardziej zbliżonego do tematu to koncert tego zespołu z którym później nawet piwo w loży piłam, bo się chyba spodobałam gitarzyscie :stuck_out_tongue:
Ale czy to Ci się spodoba śmiem wątpić.
Mi się z kolei koncert bardzo podobał !
https://youtu.be/Q3Qj4vbt2Pw

3 polubienia

Węgrzy:

To ja wrzucę moje ulubione grunge

i rock alternatywny:

1 polubienie

Ja wklejam linka i ładuje się film.
Nie ma metalu symfonicznego bez tej cudnej wokalistki:

1 polubienie

Serio? Też wklejam linki i się tylko podlinkowuje na niebiesko.
Jeszcze jedna próba, tym razem bardzo klasycznie:

2 polubienia

A zaczęło się w szkole podstawowej. Rok 1999. Jak tata ujrzał tę okładkę to ryknął że na satanizm zgody nie ma. Tak jest jak sie zgred nie zna:

2 polubienia

A to pokochała moja sister. A właściwie tego wokalistę

1 polubienie

Lubie tylko ten rock/metal który na YT ma kilkaset milionów wejść :rofl:bo jeżeli ma tyle wejść to rzeczywiście da się tego słuchać… Reszta to jakieś zempolenie i walenie co głowa od tego boli i to już jest dla nie każdego XD

Weź się puknij.
Sławomir też ma dużo odsłon a mimo to jest to kicz i kupa. Albo Weekend.
Coś dla ciebie. Możesz zgłaszać. Za usunięcie tego się nie obrażę XD
[18+]

1 polubienie

Ale ja nie mówię że wszystko co ma dużo wejść jest fajne a tym bardziej jakiś Sławomir, ale tak już mam że lubię akurat te utwory rockowe co mają dużo wejść bo znaczy to że są tak super że podoba się całej masie ludzi a nie tylko fanom rocka…

Czasem szare masy po prostu ulegają głupie modzie.

1 polubienie

Głupiej modzie na lubienie jakiegoś utworu rockowego? To jeżeli podoba się całej masie ludzi to tym bardziej fanowi rocka chyba

2 polubienia

Atka, to naprawdę Ty !? :open_mouth:
away

2 polubienia

Oczywiscie ze ja!!!
Zaskoczenie?
A znasz ten zespol?

1 polubienie

Nie-sa-mo-wi-te !!! :grinning:
A w zasadzie… kto nas tam zna tak naprawdę, nawet my sami … :wink::kissing_closed_eyes:

1 polubienie

Gdybys znal choc w czesci nagrania Niemena z lat 1970-1976,nie podawalbys go jako przykladu do lekcewazenia.

1 polubienie

no to zgodnie z obietnica zza Pirenejow:

2 polubienia