Kącik żartownisiów

Ja nie wiem jak to nawet skomentować. To jest podobno wykształcony człowiek.

5 polubień

No… po prostu ma ksiądz poczucie humoru, tak, jak wszyscy :relaxed: Żarty są teraz modne :joy:

1 polubienie

Lepiej jednak umrzeć PO komunii… :joy: A może w pakiecie będzie Ostatnie Namaszczenie???

4 polubienia

Jak to moja babcia mawiala? Wysoko uczony a glupi?

3 polubienia

Babcie mają rację!

1 polubienie

Gdyby to powiedział właściciel jakiegoś sklepu czy kina zapraszający do siebie klientów to zaraz zajęłaby się nim prokuratura (“Kto w czasie epidemii swoim działaniem naraża dużą grupę osób na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia podlega karze pozbawienia wolności do 12 lat” - Kodeks Karny). A co zrobią temu księżulowi? Nic. Czarna kasta ma się dobrze.
Ale znacznie gorzej, że jakiś sędzia ukradł wiertarkę ze sklepu, prawda?

PS. Jeśli profesor, to tym gorzej o nim świadczy. Gdyby to powiedział jakiś prowincjonalny proboszcz, to bym się nie dziwił. A on mówi to specyficznej grupie odbiorców - słuchacze radia Ma Ryja wierzą w większości we wszystko co usłyszą na antenie… A jeszcze od PROFESORA???

5 polubień

Pocieszam się myślą: JA nie wierzę…

2 polubienia

Byłoby to śmieszne gdyby nie było tak tragicznie głupie i szkodliwe, wręcz zbrodnicze.
Jest wiele osób które są w stanie w to uwierzyć.

4 polubienia

Na tym to właśnie polega. Przerażające.

3 polubienia

KONIEC
Finito
The End
Ende
fin
конец
Bardzo przepraszam ale nie daje rady i czesto brak mi slow…
Nie mam juz ani sil ani nerwow do czytania kolejnych bzdur
Jak jeszcze nie bylo wirusowej afery to mozna sie bylo smiac, ale teraz…zaczne znow czytac jak kupie sobie worek i rekawice bokserskie zeby wyladowac zlosc bezsinosc i chec uduszenia niektorych tu cytowanych

2 polubienia

Nie wiem kto głupszy i bardziej naraża suwerena na śmierć - kler czy pis?

1 polubienie

Dworczyk właśnie powiedział, że wybory być muszą, bo PIS nie wprowadzi stanu wyjątkowego dla dobra obywateli, bo stan wyjątkowy ograniczy prawa obywatelskie. Następny żartowniś :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

@Szczery_do_BULU
No nieee…niestety przeczytalam
Musze jednak kupic sobie te
image
To mi nawet teraz bardziej potrzebne niz papier toaletowy

Na koniec, bo juz sie wylaczam
Za duzo pana K
Za duzo wirusa
za duzo …

1 polubienie

Świetne! :sweat_smile:

1 polubienie