Kagańce ponosimy tak długo, dopóty Trump nie dostarczy nam szczepionek

Powinnyśmy się cieszyć bo Polacy pójdą na pierwszy eksperymentalny rzut a duduś trzepie sobie chyba z zachwytu…

schemat taki będzie jak jak w tych teoriach spiskowych rzekomo… ekhm zdejmą pierwsi kaganiec ci co się zaszczepią… dopóty się nie zaszczepisz baranie będziesz miał kaganiec na twarzy. Zdejmiesz wtedy gdy się zaszczepisz…jak cię wylegitymują będziesz musiał okazać wynik badania albo zeskanują już z bazy danych sami sobie… ?

Zaszczepią najpierw całą służbę zdrowia prawda? obligatoryjnie helloł zaszczepicie się czy wylecicie z roboty? zaszczepią potem więźniów? starców w dpsach…bezdomnych etc etc… potem przyjdzie kolej na pracowników- szaraków- nie podejmiesz pracy gdy się nie zaszczepisz na kowida którego nie ma… bo szef będzie tego wymagał., bo przepisy bo kary…stracisz ją gdy się nie zaszczepisz bo wmówią ci że jesteś potencjalnym zagrożeniem…nie wejdziesz do urzędów bez okazania że jesteś zaszczepiony ? Możliwe? ja uważam, że tak :smiley:

możliwy scenariusz? taki mam w głowie od początku tej schizy… będzie tak? czy nie będzie? to mały wycinek… czy szczepionka będzie w płynie do wypicia? czy zastrzyk w ramię…? zaszczepicie się dobrowolnie ? zapłacicie za szczepionkę? czy skorzystacie z pakietu darmowych szczepień na kowida jeśli będą? tylko dlatego by być zwolnionym z noszenia kagańca? Dostaniecie też kilka bonusów… bon na 80 zł na darmowe zakupy w biedronce? łoł i jak muchy do …szczepień polecicie…

Oto kilka przykładów na to, że „The Simpson’s” przepowiedzieli przyszłe wydarzenia w rzeczywistości. (Sorki za LITRKOWE błędy… W TEKŚCIE, NIE CZYTAŁAM PONOWNIE PO SOBIE… ).

simps

Ja mogę chodzić w masce. Spodobało mi się xd

Ja mam tak szpetną twarz że dla mnie to bez znaczenia… a nawet lepiej… gdy noszę, lepiej się czuję…

1 polubienie

Człowiek pewniej się czuje :rofl:

Pozornie…

Komplikujesz. Szczepionke powinni przyjąć seniorzy i medycy. Reszta dobrowolnie.

Boś paskudny.
:sweat_smile:

Jeśli sami zechcą ci seniorzy to tak.

1 polubienie

Tak szybko maseczek nie zdejmiemy, nawet jak bedzie szczepinka, niekoniecznie od Trumpa.
A mycie rak nikomu nie zaszkodzilo. Podobnie jak czysto dookola.

2 polubienia

Mycie rąk to jest podstawowa codzienna czynność każdego z nas, przed zjedzeniem czegoś czy po zrobieniu kupy. Oczywista oczywistość.

Nie dla wszystkich jest to oczywiste. Niestety.

Co cię tak boli ten reżim?

A ciebie nie boli?

Świadomość społeczeństw jest niska.

Ludzie slysza to co chca uslyszec.

1 polubienie

Boli mnie przesadna panika. Nie lekceważe zaleceń służb.

2 polubienia

I widzą to, co chcą widzieć.

Z tym jest juz gorzej w realu. Ale w telewizirni to tak, zgadzam sie z ta teza.

Powinnaś się cieszyć.

więc pole do popisu dla Ciebie. Zresztą już to robisz. Masz misję uświadamiania bliskich, narodu naszego, ba, całego świata.
Działaj, rób, głoś, krzycz!
Również tu możesz, tylko bez przesady.

1 polubienie

No chyba nie xd