Kalendarz, terminarz, przypominacz: jaką apkę polecacie?

Tak po prawdzie potrzebuję sekretarki lub sekretarza, albo chociaż systemu organizującego życie jak w filmie “Her”. :upside_down_face: Z jakich apek (kalendarzowych i przypominających korzystacie? Dla mnie najbardziej optymalne byłyby przypomnienia w firmie SMS-a lub przypomnienia w formacie graficznej (coś jak powiadomienia poczty e-mail lub FB)

1 polubienie

Co niby taka aplikacja ma mi przypominać?

1 polubienie

@efka Że są urodziny Teściowej, że Dzień Ojca, rocznica ślubu, że dentysta, że kawa z koleżanką i wizyta lekarska.

2 polubienia

Termin wizyty u lekarza, pielęgniarka zapisuje na karteczce, wkładam do portfela.
Rocznicy ślubu, to nigdy nie zapomnę. Krzywdy się nie zapomina tak łatwo :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ja się specjalnie hajtnęłam w dzień ojca, żeby mieć punkt zaczepienia i pamiętać (i jeszcze w rok polskiego mundialu i światowego końca świata wg. Majów - żeby się w pamięć wryło) i w sam Dzień Ojca zapomniałam, dobrze że reklamy w radio szły… Niestety reklamę usłyszałam ok 10:00. Mąż wstał o 8 i już się zdążył obrazić za podwójną niepamięć…

2 polubienia

Kartka na biurku. Nie biore zbyt duzo na barki mego mózgu :wink:

Albo zapisek w kalendarzu

Nie jestem roztrzepana, ważne daty pamiętam. Niektóre wydarzenia zapisuję w notesie.

1 polubienie

@Devil Mam kalendarz na ścianie. Staram się sprawdzać na bieżąco. Niestety czasem zapomnę zerknąć…

1 polubienie

Kompletnie nie mam pojecia,co to jest apteka kalendarzowa:)))
Natomiast zawsze gdy odczuwam potrzebe uporzadkowania jakichs wiadomosci,uzywam…dlugopisu i notatnika do spraw specjalnych jak zakupy czy dane na jakis temat [np. filmu]
Lub po prostu kartki na ktorej widnieje czasem:“things to do”[do zalatwienia].
Jesli to cos waznego,na ogol nie potrzebuje przypominaczy wcale :smiley:

1 polubienie

Mi wystarcza aplikacja kalendarz ze sklepu Play - jest dodatkowa, bo systemową zapisuje w chmurze, i mi to nie potrzebne. Prócz typowego kalendarza, bardzo ciekawego graficznie ma i notatnik z przypomnieniem ! - nieraz korzystam, ale mam i inne specjalne notatniki / na zakupy czy np. odnośnie leków :kissing_closed_eyes::speak_no_evil:

1 polubienie

No to apka kalendarz i powiadomienia dźwiękowe.

1 polubienie

Teraz już wiemy, dlaczego ludzie mają stale telefon w dłoni :wink:

1 polubienie

Między innymi być może korzystają z notatników, ale bardziej siedzą na Facebooku - przynajmniej ci których znam, w pracy też, bo ważniejsze od życia jest myśl że można coś stracić bez lajka

1 polubienie

Może się ożeń? Mnie przypomina żona :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

W telefonie xiaomi jest zainstalowana fabrycznie. Dosc rozbudowana. W huawei tez jest kalendarz, a do dluzszych notatek mam apke color note.
W kompie tez jest kalendarz, ale korzystam rzadko.

3 polubienia

W każdym telefonie jest kalendarz, w którym możemy robić notatki i ustawiać przypomnienia. Jest aplikacja Reminder


I Notes

2 polubienia

@collins02 Dzięki za czujność! Oczywiście chodzi o appkę - ach te nazbyt samodzielne smartfony! - (apteka się zapewne przyplątała z innych względów :upside_down_face:)

2 polubienia

:innocent:
A na starym forum byl taki jeden co w takich chwilach sie obrazal…

Korzystam z trzech rodzajów przypominajek (innymi słowy sztucznej pamięci).
Pierwszy to zwykły kalendarz w komórce.
Drugi, do krótkich albo powtarzalnych terminów - alarmy w komórce.
No i trzeci bez którego nie mogę się obejść to notatki odręczne na plikach kartek które zawsze sie gdzieś w pobliżu pałętają.

1 polubienie