Kaloryfery GRZEJĄ!!!

A ja sie dziwie: co mi tak cieplo… :grin:

3 polubienia

No cos ty Elu oszalala,termometr wskazuje 32°a ja mam kaloryfery wlaczac.
Chcesz mojej smierci))))

4 polubienia

No tak, na Twoim miejscu to raczej bym nie wlaczala… :grin:

1 polubienie

Moze k9ncem listopada wlacze kaloryfery.
Aolo poczatkiem grudnia.))

1 polubienie

Dziś pierwszy raz odpaliłam piec. Już wczoraj miałam ochotę, ale przecierpiałam chłód. Bardzo nie lubię jak mi zimno, jednak już mnie dość przewiało i nie chcę być chora. Więc sezon opałowy rozpoczęty. :mrs_claus:

4 polubienia

Ja postanowiłem jeszcze trochę poczekać, mimo, iż znacznie się oziębiło. Ale w tej chwili za dworze jest ok 20 C.

3 polubienia

W Łódzkim teraz jest 12 stopni i do tego silny, zimny wiatr. Po szesnastej ma zacząć padać, więc wieczorem było by już zimno w domu.

2 polubienia

Przez ostatnie dni było u mnie podobnie. Dopiero dziś przed południem niespodziewanie się ociepliło.

3 polubienia

Eeee…21 stopni i pelne slonce.Czyli to co w jesieni najpiekniejsze.Na żebra przyjdzie jeszcze czas :wink:

3 polubienia

Zapowiadają ocieplenie na weekend-to włączyli ogrzewanie :wink:
Ja już swoje kaloryfery poprzecierałam na mokro -coby kurz razem z ciepłym powietrzem nie fruwał.
Teraz jeszcze umyć okna,wyprać zasłony i firanki …
IDĄ ŚWIĘTA …:wink:

3 polubienia

Mi tez cieplo. U nas dziwna pogoda… wczoraj rano były 3 stopnie, a teraz (prawie o północy!) 21 stopni!! Po raz pierwszy od dawna nie muszę wlaczac grzejnika! Wszystko za sprawą bardzo silnego wiatru z północy, ktory wieje z pustyni. Mialam otwarte okno w sypialni i nawialo mi przez nie piasku do lozka!(piasek raczej lokalny :stuck_out_tongue: )

4 polubienia

@Mamita Pelasiu, odwoluje zabijanie Ciebie!!! Jest ROZKOSZNIE! Buziaki na zgode… :grin:

1 polubienie

Nooo, u Ciebie tez tak bym zrobila! :slight_smile:

1 polubienie

U mnie rano bylo 5… :frowning:

U mnie nawet troche grzmialo i pada…

1 polubienie

Taaa, tez widzialam, ze w przyszlam tygodniu ma byc znacznie cieplej…

Groźby karalne=już miałam zgłosić odpowiednim służbom…
ale poszłam spać i miałam SEN O UŁASKAWIENIU…:wink:

1 polubienie

Moj Aniol Stroz czuwal… jak dobrze, ze nie zglosilas! :sweat_smile:

1 polubienie

Do mnie chyba z Warszawy gromy przyszły, akurat napisałam, że nie trzeba głosować do ciebie to tak walnęło, że prąd zniknął :sweat_smile:

1 polubienie

Skojarzyło mi się z ta piosenka i fragmentem refrenu :slight_smile:

3 polubienia