Kanibalizm

Czy już jest ten czas, gdy powinniśmy zacząć posuwać się do kanibalizmu, czy jeszcze ze dwa dni powinniśmy poczekać? :wink:

article-2141858-1301694A000005DC-391_634x463

2 polubienia

Ci, którzy są chudzi - mogą, chociaż ludzina jest niskokaloryczna. Ci grubi jeszcze czekają (aż chudzi utyją…) :rofl: Na końcu wirus nie będzie miał żywiciela a Ziemię będzie zamieszkiwał wyłącznie DSHN! :joy: :joy: :joy: Górą Harmonik!

2 polubienia

To trzeba by sie rozejrzec po okolicy. I sprawdzic diete kandydata, ponoc mieso z trawozernych lepsze. A kiedys slyszalam, ze z takich karmionych jablkami najlepsze :wink:

3 polubienia

No to kandydata już mamy… :joy:

3 polubienia

Wszelkie podobieństwo do nazwy, właściwości rzeczywistej osoby, jest całkowicie przypadkowe i niezamierzone :innocent: :smiley:

2 polubienia

Oczywiście, zawsze tak się wyjaśnia w powieściach. :smile:

2 polubienia

Za wcześnie. W sklepach wciąż mają mięso zwierzęce. Potem można zacząć tuczyć teściową :sweat_smile:

2 polubienia

fuj, toz to jadowite bywa…
ale po zapewnieniu odpowiedniej diety?

1 polubienie

jeszcze ze dwa dni powinniśmy poczekać xd :upside_down_face:

1 polubienie

Okonek ma chrapkę na harmonijnego?, zostaw go elsie, ona go schrupie wprost z rożna :joy: :upside_down_face:

2 polubienia

Najpierw trza ją mieć :smiley:

2 polubienia

ja mam za daleko, a i kilku wege z forum bezpiecznych nie jest, choc niektorzy ponoc maja niedowage…

1 polubienie

Ogryzę do kości… (nieharmonijnie!) :joy:

3 polubienia

taa chyba Z OŚCI !TOŻ TO same OŚCI, pewnei się teraz złOŚCI! :innocent: :stuck_out_tongue_winking_eye: że mówi się o nim bez miłOŚCI! bo my jesteśmy po prostu zbyt prOŚCI :dancing_men: by dobrać się do jego wnętrznOŚCI :dagger:

3 polubienia

He he he przewiduję sporo smacznego mięska… :joy:

2 polubienia

A żylasta za bardzo nie będzie?

Z głodu zeżresz wszystko.

1 polubienie

Żylaści to mogą być teściowie… ale ja bym wolała umrzeć z głodu jednak …

2 polubienia

Porządnie utuczyć. Golonka i flaki to fajne przysmaki.

2 polubienia

Nie jedzcie tyle, bo utyjecie :upside_down_face:

1 polubienie