Kanty, haki

Myślę, że ten poseł jest kwintesencją metod działania partii do której należy:

Nawet nazwisko mówi samo za siebie. Kanthak. Spacja mu się zgubiła dla niepoznaki… Zgadzacie się :wink:

1 polubienie

Kapeć zera

1 polubienie

Na takich mam wymiotny odruch.

1 polubienie

Nie znam gościa. Źle mu z oczu patrzy i brzydal.

1 polubienie

az musialam poszukac kto jest wlascicielem tej buzki mysla nie skazonej?

2 polubienia

Też szukałam :wink:

2 polubienia

Szmata jakich mało. Rzadko tak mówię o kimkolwiek… ale ten pan jest kwintesencją złamanego karku i ściery do butów. On nie ma żadnych przemyśleń, własnego zdania. Szokujące jest dla mnie, ze stosunkowo młody człowiek nie ma żadnych ideii, żadnej ambicji, że swoją drogę widzi w pełzaniu na kolanach i uzasadnianiu niegodziwości.
Nowy człowiek nowych czasów… psia mać…

4 polubienia

Ze wszystkim się zgadzam całkowicie. Ale, do ostatniego zdania mam zastrzeżenie. Takie kreatury były od zawsze.

5 polubień

Występował dziś w programie Moniki Olejnik. To co mówił można by śmiało włożyć w usta partyjnych kacyków z lat 50, 50, 70 i oczywiście stanu wojennego. Kłamstwa, manipulacje, oszczertwa i skoorvienie do sześcianu!

5 polubień

Czyli ma talent do “polityki”…

2 polubienia

Kiedyś… “polityk” nie brzmiało tak podle

3 polubienia

Nie zgadzam się. Wystarczy spojrzeć na dzieło Matejki, gdzie Rejtan leży z rozdartą koszulą.
Tam jest dopiero stado.

3 polubienia

“Poniński wezwał straż, to łajdak jakich mało,
Do dalszych spraw polecam z czystym sercem go” - jak pisał w raporcie do Carycy ambasador Rosji.
(Jacek Kaczmarski)

4 polubienia

Mógłbym tu długą listę wypalić. Nie mniej jednak ten typek ze zdjęcia bardzo pasuje do tego towarzystwa.

4 polubienia

Adam Poniński herbu Łodzia i ambasador Otto Magnus von Stackelberg.

1 polubienie

dobrze, ze ja herbu Lubicz :wink:
a tylko z Lodzi i to sygnowanej lodka z wioselkiem pochodze :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Muszę doksztalcić się w temacie…

1 polubienie

Odbierze Ci apetyt

2 polubienia

Taaa, odebralo! :rage:

2 polubienia