Karnawałowe szaleństwo?

Pączek za euro? I to cena wywoławcza?
To nawet ja jako antytalent kulinarny w kwestii słodyczy bym nie zaplacila.
Zreszta technologie chrustu i pączków musiałam dopracować, bo tego u mnie nie kupisz. :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie jest tak skomplikowana, żeby poddawać sie dyktatowi cukierników.
Frytkownica znalazła kolejne zastosowanie.

Ja mam zgagę po pączkach. Jedynie po alkoholu nic mi nie jest

2 polubienia

Ja w tym roku robie chrusty z rumem, bo spirytusu nie ma gdzie kupic do ciasta, zeby nie nasiakalo tluszczem.
A pączki to jeszcze zobacze czy w ogole będę robić, bo za dużo dobrego na raz skonczy się wyzerka dla wrobli

1 polubienie

Wróble dokarmiać warto ale nie muszą to być akurat Twoje pączki. Ja niczego nie przygotuję, bo zjem najwyżej jednego pączka, żeby tradycji stało się zadość, więc odpuszczę sobie kuchnię.

1 polubienie

Za pączkami nie przepadam, ale faworków trochę zrobie, bo lubię. A tutejsze “orejones” ciasto ciezkie i anyzem zalatuja. Fuj…

1 polubienie

Ja nie mogę :disappointed: Pilnuję wagi, bo chcę jakoś wyglądać :face_with_hand_over_mouth:
A wiesz ile trzeba zasuwać na rowerze stacjonarnym, żeby spalić pączka? To wolę nie jeść. :wink:

2 polubienia

Za taki mogę dać nawet i dwa …

Panią nie wygonię za drzwi … A i obrazek też wezmę :grin:

3 polubienia

Wiem. I dlatego rowerka nie mam :wink:

2 polubienia

Cwaniara jedna :upside_down_face:

2 polubienia

No nie mów, ze dałbyś radę. Nie piszę o pani, ale o zjedzeniu pączka. Pączka? To pączek? To pączysko! :joy:

2 polubienia

Zwołałbym trochę ludzi, niech się częstują. A może ten pączek w środku pusty jest? :thinking:

To dopiero byłaby heca. Ludzie przyszli, każdy głodny, kroją pączysko a tam nora! A ciasta tyle, co kot napłakał …

2 polubienia

Wygląda na pełny. Zjedz go samodzielnie a potem przykuj się na tydzień do roweru, no chyba, że marzysz o brzuszku wielkości tego pączunia :wink:

2 polubienia

To co w sieci czy prasie a to co w sklepie to najczęściej,dwa,rozmaite światy.Po pierwsze,tutaj pączki sprzedaje sie po 5 w tytce,za mniej wiecej,60 pensów.
A jak Ci jakość lub cena nie odpowiada,idz dalej a z pewnością znajdziesz tańsze…
A poza tym…Czy to takie ważne??? :wink:

1 polubienie

Jakas tam tradycja.
Zawsze mozna kupic takie

1 polubienie

A te na zdjeciu,jesli dobrze rozpoznaje,są znacznie droższe.“Krisp” czy jakoś…

1 polubienie


Krispy Kreme. Tez przemyslowe.