Każda kobieta powinna mieć swoją garderobę

Radzi sobie dobrze. Ponad dwadziescia lat temu zaczynal od malenkiego baru. Splukany po wloskim rozwodzie.
Nawet covid go za bardzo nie ruszyl, bo wloskie zarcie, podobnie jak chińskie jest wrecz stworzone do cateringu.
I z tego juz chyba nie zrezygnuje, bo widzialm, ze z dwoch skuterkow do rozwozu zrobilo mu sie szesc czy siedem. A w wakacje stolik trzeba bylo zamawiac na kolacje (dla niektorych po starej znajomosci miejsce ma).
A trzyma styl klasycznej, prostej pizzeri. Z antipasti jak czekasz na danie glowne.
Chianti tez ma. Ale ja czerwone wole tubylcze (Vega Baja) albo z Rioja.

3 polubienia

Super!Niech się spełni…
Zaprosisz nas do swojego “marzenia”?
Bo ja Was raczej TAM nie zaproszę… :wink:

2 polubienia

Jak sie spelni to nie ma sprawy…Juz kiedyś była o tym mowa :relaxed:

1 polubienie

Czy Poznań byłby dobrą lokalizacją?

1 polubienie

No oczywiscie ze idealna.
Najpierw jednak musialbym byc na tyle bogaty aby sobie odpuscic pelen etat w UK albo poczekac z cala ta zabawa do emerytury.I to drugie wydaje mi sie wyjsciem najlatwiejszym.
No chyba ze zrobilbym z tego interes rodzinny…Ale kto mi zareczy ze dzisiaj latanie akurat do UK bedzie tak proste jak kiedys? :innocent:
Potrzebne jest podwojne obywatelstwo i wtedy powinno isc latwiej.

2 polubienia

Przy obecnej polityce rzadu polskiego to chyba hobbystycznie doplacajac do interesu taki pub/sklep bys prowadzil.

1 polubienie

Sluszna uwaga ale nie robi sie takich rzeczy aby zarobic miliony.
Akurat nie o sama polityke tu chodzi bo ksiazki jako takie a takze plyty,winyle,kasety to i bez mojego sklepu sa od lat w wielkim odwrocie.I ja bym tego nie zmienil
Ale miejsce dla entuzjastow byloby jak…stare kino.Znam dziesiatki potencjalnych klientow.Z jednym ide 13 na koncert String Connection do Blue Note.A wczesniej mamy ustawke na jakies 2-3 godziny handlu plytami… :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ludzie to by sie znalezli, ale nie kazdy lubi jak hominidy patrza na niego wrogo.
W obecnych czasach na patrzeniu moze sie nie skonczyc niestety. Krupowki, dawne kurorty nadmorskie opanowala patologia+, a i w miastach? W dżungli chyba jednak bywa bezpieczniej. :wink:

1 polubienie

Dobrze mieć takie KONKRETNE MARZENIE…
A nie jakieś wydumane nie-wiadomo-co…

1 polubienie

Ooo tak!
Tu sie zgadzam bo jesli coś jest wzglednie realne to i jest wiara ze moze sie uda.

1 polubienie