Każdy inny, wszyscy równi?

Takie proste pytanie
i oczekuje odpowiedzi na nie.

1 polubienie

Każdy inny sam z siebie, ale wobec kilku rzeczy równi…, teoretycznie…, buahahaha!!! :rofl:

Znaczy wszyscy są równi, ale są i równiejsi…

4 polubienia

Odłóż kieliszek kiedy piszesz :wink:

Sam se odłóż…

1 polubienie

Pewnych rzeczy nie odkłada się na później.

1 polubienie

6 polubień

Zawsze mozesz zostac mniejszoscia i suwerenem
Rachunek prawdopodobieństwa, fraktale jako forma powtarzalnej miniaturyzycji, ciagle próby sklonowania czegoś więcej niz bakteria? A i to też niekoniecznie?
Moja odpowiedź - nawet bliźniaki jednojajowe maja drobne roznice jesli chodzi o odciski palców.

2 polubienia

No… i teraz gadasz, jak człowiek…

1 polubienie

Tak ma byc?
Uznaje tylko jedna równość.Wobec prawa.
Reszta jest jedną z wiekszych głupot,wymyślonych przez pięknoduchow nie do wytrzymania.
Cale piekno tego swiata polega na tym by kazdy byl inny,by byly rozne kultury,by miejsca na Ziemi sie od siebie RÓZNIŁY.
W XX wieku przezywalismy te wszystkie urawnilowki…I dzisiaj takze rozmaite kryptokomuchy chca dawac pieniadze tym co nie potrafia,zarobione przez tych co potrafią.Oczywiscie nie pytajac o zdanie :roll_eyes:
Tak wiec,kazdy inny a dalej,kazdemu wg.zaslug a nie zachcianek.

5 polubień

Rownosc wobec prawa? Jakiego? Niejakiego Falandysza pamiętasz? Przy pomysłach na rownosc biorac pod uwage prawo biblijne to nie ma lepszego kryminalu.
Prawo moralne? Pewne normy są prawie uniwersalne, ale tylko prawie.

1 polubienie

Zupelnie nie tak i nie o to chodzi co juz bylo.
Jak bialy strzeli do czarnego to ma tak samo siedziec jak wtedy gdy czarny strzeli do bialego.Koniec,kropka.Bez klękania.
Tak ma byc i o to spytalem na wstepie.Jak zwykle,niedoczytane…
Nie ma wazniejszych spraw w wielu miejscach na Ziemi.Kobiety w islamie mialyby wiele do powiedzenia.Znacznie wiecj niz glupie i halasliwe,zapatrzone w siebie feministki.

2 polubienia

Równość między ludźmi, to teoria.

2 polubienia

Feministki mnie też nie bawia. Ale jesli ja cos umiem to dlaczego mam przegrywac z kims co z wygladu i przede wszystkim zachowania przypomina karalucha?

1 polubienie