Każdy kij ma dwa końce?

No cóż, PIS już za poprzedniej kadencji znalazł skorumpowanych ministrów (minister sportu) w swoich szeregach. Teraz w końcu znalazł złodziei VATowskich. I znowu we własnych szeregach. Chyba “czeba” powiedzieć jak pan zero. Dowodem na winę PO jest to, że nie ma dowodów, bo je zniszczono. A może nie?

2 polubienia

6 mln? Co to niby jest… Jakieś drobne… A PO przez 8 lat swoich rządów… Niezliczoną ilość miliardów zrabowalo. Niech żyje wolna Polska! Precz z Komuna! :rofl:

Tylko dowodów nie ma. A ty kiedy oddasz tego porsche co go zajumałeś w sąsiednim mieście? :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Niezliczona ilość miliardów? Niezłe, a nawet bardzo dobre…

1 polubienie

Ktoś jeszcze wierzy że PiS walczy z mafią vatowska?

3 polubienia

Nie rozumiem.

Dzięki. Staram się.

Dowodów nie ma? Dowody są, ale nie mam na nie dowodów.

PiS wygrał wybory więc teraz to im można naskoczyć. Jeszcze tylko przekupią kilku niezaleznych senatorów i mają władzę absolutną. A Banaś? Jak sprawa zacznie bardzo śmierdzieć bo ów pan zniknie. Potem znajdą ciało w Wiśle i stwierdzą że nie ma dowodów na udział osób trzecich

2 polubienia

Ale ci niezależni senatorowie MUSZĄ zgodzić się na to, by ich przekupić. Czy uważasz, że oni będą bez winy?

3 polubienia

Nie no co ty. Seryjny samobojca zakończył dzialanosc wraz z nastaniem dobrej zmiany.
A co to za władza absolutna? Mieli taka 4 lata i nic ciekawego się nie dzialo… Ponad 300 posłów to by było coś…

Naprawdę nie rozumiesz? A sam piszesz o złodziejach, mimo, że nie było żadnego wyroku, a nawet nikt z opozycji nie został oskarżony przez ziobrową prokuraturę. No to ja też sobie pozwoliłem na tej samej zasadzie.

2 polubienia

Nie ma w ogóle po co tłumaczyć… Niektorzy i tak zostaną przy swojej wojnie Polsko polskiej która na samym szczycie ma podział dobry pis/po i zły pis/po…

Mylisz się.
Za obecnej władzy powiesił się w celi (powiesił na leżąco, pod kołdrą!) gość co miał dużo do powiedzenia o kilku politykach PiS, zwłaszcza o ich upodobaniach do nastoletnich Ukrainek, Mołdawianek…

6 polubień

Któż wśród zwycięzców winy szuka?

2 polubienia

Naprawdę mimo wielu starań, domysłów i analiz nie jestem w stanie zrozumieć, jak inteligentny, wykształcony człowiek może popierać tę mafijną partię i z czystym sumieniem oddawać na nią głosy. Jest to absolutnie poza moim pojęciem.

1 polubienie

No czyli jezeli z tym co piszesz zgadzają się inni mimo że jest to teoria spiskowa no to tak i tak za PO było z kilkanaście pewnie takich przypadków.
A najbardziej rozwala mnie gdy wyborca PO pisze/mówi coś w stylu:
" nie jestem w stanie zrozumieć, jak inteligentny, wykształcony człowiek może popierać tę mafijną partię i z czystym sumieniem oddawać na nią głosy. Jest to absolutnie poza moim pojęciem."

A sam ten ktoś głosuje na PO… Masakra jak ludzie mający się za inteligentnych są ciemnym ludem dla polityków :rofl: no gdyby chociaż tak nie szydzili z drugiej strony która jest dokładna taka jak oni i sami robią dokładnie to samo, a sami tego nie dostrzegaja, to może nie wyglądali by na ciemnych idiotow.

1 polubienie

Tryliard pierdyliardów :wink:

1 polubienie

Jak ktoś nie ma argumentów to zaraz tych miliardów się czepia.

2 polubienia