KIedy ostatni raz wojsko wyprowadzono na ulice przeciw Polakom?

5 polubień

Ale covid jest. On stoi tam gdzie stało ZOMO :crazy_face:

3 polubienia

Żandarmeria będzie miała specjlane pałki i karabiny do walki z wirusami?

6 polubień

Z kobietami.

3 polubienia

U mnie stałe WOT chodzi dwójkami z policjantem od wiosny + oporządzenie / biuro w plecaku na gorąco i paralizator

3 polubienia

A klęczniki heę

4 polubienia

Zandarmeria wojskowa to jeszcze czolgami nie jeździ.
Ale do stanu wojennego blisko .

5 polubień

Ratować władzę za wszelką cenę. Gdy wprowadzą wojsko, mają po ptokach.

6 polubień

5 polubień

Po tym co Komorowski podpisal to jeszcze wojsko?

1 polubienie

Jak, to nie mają dokąd? A Białoruś? A Korea Płn?

1 polubienie

Tamci tez by pewnie zwiali…

To ja teraz żałuję, że nie mam 30 lat mniej i że w Polsce nie jestem.

2 polubienia

Jaruzelski… To się nie uda. Żandarmerii jest za mało, więc spróbują zwykłe wojsko wyprowadzić… ale wojsko przeciw ludziom nie pójdzie…

3 polubienia

Dokładnie tak. Wojsko jest tak samo wściekłe na te rządy… na pewno nie da z siebie zrobić zomo

4 polubienia

Ktoś przespał stan wojenny, to teraz organizuje sobie drugi …

11 polubień

Moim zdaniem Kaczyński jest nie tylko chory psychicznie, ale też bardzo chory… nieuleczalnie… Dlatego jest tak obłąkany że może szukać okazji by jak najwięcej wydumanych wrogów zabrać ze sobą. To może być drugi Caucescu

4 polubienia

Z Caucescu, to trochę inna sprawa. Jego zabiła rumuńska bezpieka, czyli jego własne chłopaki. Zorientowali się bystrze, że sprawa jest przegrana, a siedzieć nikt nie chce. A oni mogli spodziewać się nawet kar śmierci po tym, co wyrabiali, a małżeństwo Caucescu wiedziało zbyt dużo. Obawiano się, że dla swego ratunku oboje zaczęliby się dogłębnie zwierzać.

Kaczyński też ma haki na swych ludzi.

4 polubienia

Ciekawa jestem co ma na PADa…

Na niego nic nie trzeba mieć. Duda ma kredyty do spłacania. A poza tym, to typowy dupowłaz.

4 polubienia