Kiedy wybory prezydenckie w Rosji?

Tak, ja też wiem kto wygra

1 polubienie

Jakoś tak niedługo chyba ale nie mam kogo zapytać bo ruskie nie przyjeżdżają już do Biedronki.

2 polubienia

Bez znaczenia. Wygra Putin. Reszta do kolonii karnej

3 polubienia

Jakoś za niecałe dwa tygodnie, żeby nie nałożyły się na prawosławna Wielkanoc. Żeby ruskie się nie polapali, że swieta nie będą “na bogato” i w pelnym gronie rodzinnym.
Co prawda druga tura jest mało prawdopodobna, a frekwencja pewnie bedzie 102% (dla pewnosci) to cuda się zdarzają - system wyborczy mają elektroniczny, pewnie co najmniej zdublowany, ale???

1 polubienie

Tym razem na front.
Drugiego Nawalnego nie będą ryzykowac.

1 polubienie

Jesli do tego czau dożyje, to sobie tą intratna posadkę 17 marca 2024 r. na kolejne lata weźmie, bo przeciez tego głupiego spoleczenstwa nie bedzie pytał. To nie zadne wybory a tragikomedia.

3 polubienia

Te dwa tygodnie to pozyje sukinkot.
A już są wytyczne, że każdy czlonek proputinowskiej partii ma przyprowadzic na wybory 10 niezrzeszonych i pilnować, żeby odpowiednio zaglosowali? Łapanki będą robić?
A trochę się zdziwilam tym “newsem”, bo bylam przekonana, ze tam ciągle zapisują do partii juz w kołysce. Jako kandydatów pionierów?

2 polubienia

Jeszcze można wypaść z okna, ulec wypadkowi samochodowemu, dostać syndromu nagłej śmierci albo natknąć się na zbira z nożem na parkingi. Przypadki chodzą po ludziach. Czego nie rozumiesz?

1 polubienie

Jak siedzi w bunkrze?
Jedzenie testują, na parkingi wysyła sobowtórów to najwyzej może umrzec ze strachu…

1 polubienie