Kiedy wyjdziemy z matrixa?

Wierzycie że wybory za rok coś zmienią?

Na każdej stronie piszą co innego jeśli chodzi o sondaże w jednych PiS zyskuje w innych traci więc patrzyłbym na nie z przymrożeniem oka na pewno gdy ludzie dostaną po kieszeni to zmieni ich myślenie spora cześć narodu już się obudziła czy wystarczająco nie wiem Zastanawia mnie fakt czy PiS bojąc się porażki nie dopuści się machlojek wyborczych? Może w ogóle nie uda się ich odsunąć od władzy demokratycznie

3 polubienia

Jakikolwiek wynik wyborów i zwycięstwo jakiejkolwiek partii to trwanie w Matrixie bo każdej partii przyświeca jeden cel - zysk własny.

4 polubienia

Nigdy.
A te sondaże? Zależy kto je zamawia :wink:
Ja tylko się zastanawiam kto będzie liczył głosy?
I co jeszcze PiS wymysli, żeby przedluzyc agonię?

1 polubienie

Jakiś ten sondaż wydaje się być tendencyjny.Niedawno widziałem zupełnie inny.
A z drugiej strony jak na to patrzeć,to szkoda by było prawaków gdyby odeszli bo nie byłoby z kogo pożartować ani kłątw uzasadnionych porzucać na te ćmoki.
:wink:

2 polubienia

Po wyborach na pewno się zmieni, bez względu na wynik, bo gdy PiS wygra, jeszcze się pogorszy, a jak kto inny, to też będzie inaczej. Jedno pozostanie to samo. Było by śmiesznie, żeby nie było tak smutno.

1 polubienie

Spokojnie, zawsze sie ktos znajdzie. Błazen dworski to stanowisko nie osoba.:joy_cat:

1 polubienie

Wygląda, ze prezes juz nie ma szans na odwyk…

2 polubienia

A wiadomo którego dokładnie?

1 polubienie

A kiedy obozy koncentracyjne i zesłania?

Obozy reedukacyjne.
Zaczynajace sie Jutrznią. A potem do wieczora jakos zleci…

A dlaczego nie zapodaleś tematu,ok. tydzień temu,gdy wszyscy zyskiwali,prócz pis i psl?
Rankingi mają swoj urok ale te polityczne,należy traktowac z dystansem.
Nie chodzi mi tu o tych kupionych przez 500+ bo dla nich to racja bytu i tu tak dlugo bedzie bez zmian jak dlugo będą brać za darmo.
Czyli skreślamy ok.7 milionow ludzi niereformowalnych,dla których"ten rząd choć COŚ zrobił!" :face_with_raised_eyebrow: Kuniec coorva,cytatu!
Ale dalej to juz musimy sobie radzić sami.
Nikogo nie potępiam za przekonania.Tego nauczyłem sie w stanie wojennym,z bardzo pieknej szkoly grafitti,każdego dnia wnoszącej coś nowego.
Nikogo poza komunistami i nazistami ale to juz nudne by ciągle to przypominać…
I w tym świetle,uważam że najgorsi są ci co mają wszystko w doopie.A to 30-40% za każdym razem…Albo więc mają za dobrze albo są takimi kretynami że brak słów w naszym słowniku…A i pewnie ich alter ego to tradycyjne narzekanie…I siedzenie w kuchni nad plujką z ćmikiem w trzęsącej się ręce…
Ich spytaj!

2 polubienia

No to lecimy
Nie ma takiego miasta Londyn i nie ma takiego lotniska Heathrow. Jest Lądek Zdrój i lotnisko Harrow. Rzekłem!

1 polubienie

Cóż…Polityka zawsze przyciąga jako ze to łatwy zarobek.Easy money,towarzyszu Kaczyński,prawda?
Ale przede wszystkim,przyciąga głupców z cwaniackim zacięciem.I dlatego tak często,ludzie na poziomie toną w takim kaczyńskim bagnie…

2 polubienia

Dobrze, ze nie pomylil z Harrodsem.
Ale przy jego etatowym trumiennym stroju to pewnie kupil gdzies w hurcie w Chinach…

1 polubienie

Pamietając “borubara” to chyba rodzinne…

1 polubienie