Kilka luźnych komentarzy..

Cześć wszystkim,

Pozwolę sobie na zabranie jeszcze kliku minut Waszego czasu.

Nasze obecne forum powstało w ciągu 48 godzin. Może nie jest pod względem funkcjonalności idealne, ale korzystamy z gotowego produktu. Przez pierwsze kilka tygodni staraliśmy się jak najlepiej dostosować funkcjonalność do życzeń użytkowników, ale wszystkiego nie da sie ustawić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Co nie znaczy, że nikt nie zwraca uwagi na Wasze uwagi :wink:

Z kilkoma użytkownikami rozmawiałem o dodaniu blogów autorskich, integracja jest trudniejsza niż myślałem, ale w końcu będzie zrobione. Nie chcę dawać konkretnej daty, ale będzie na pewno.

Jest pewna liczba użytkowników, która domaga się CL. Takiej funkcjonalności forum nie ma, ma jedynie funkcję “ignore”, do której używania zachęcam. Nie oznacza to, że CL nigdy nie będzie, ale nie czarujmy się, do pisania własnych modułów do forum potrzebne są 3 rzeczy - chęci, czas i srodki.

Poza tym zanim włożymy więcej środków w serwis, trzeba mieć pewność, że ta nasza szalupa nie ma dziur na tyle dużych, że w końcu zatonie, dlatego jeszcze poczekamy.

Są użytkownicy, którzy domagają się usunięcia nielubianych userów. Forum jest publiczne, a nie “tylko dla zaproszonych”. Proszę zrozumcie, że zablokowanie konta tak naprawdę niewiele daje, w końcu założenie nowej skrzynki mejlowej i otworzenie nowego konta na forum z innego adresu jest banalnie proste i nie można się przed tym zabezpieczyć. W regulaminie mamy również, że forum jest dla osób pełnoletnich, a czy jest to możliwe do sprawdzenia?

Najlepiej byłoby gdybyśmy wszyscy pamiętali, że nasze forum będzie takim, jakim je zrobimy. Najlepiej stosując zwykłą zasadę “nie czyń drugiemu co tobie niemiłe”.

13 polubień

Mnie CL nie interesuje ale z bloga może bym skorzystał. Taki kącik do promowania swojego hobby albo zainteresowań.

2 polubienia

Dobrze prawi ! Polać mu :tumbler_glass:

Forum jest zajebiste, szacunek że ktoś coś takiego zrobił sam, za darmo, dla takich jak my.

Oczywiście mam już jakieś uwagi. Byłoby super jakby na stronie głównej z pytaniami pojawiała się obok data ich wstawienia, wtedy wiadomo czy temat jest stary czy nowszy. To ważne.

Tenora lepiej zostawić w spokoju. Pierwszy on, potem krokodyl, za chwilę ja i tak zostaną sami inteligentni a z nimi pojawi się WIELKA ZEMSTA TROLLA. Ile razy to było przerabiane ? Miliard.

9 polubień

Dla mnie CL moze nie istniec.
Moim skromnym zdaniem to dziecinada,odcinanie kogos,kto ma inne zdanie.
Inna sprawa,gdy ktos obraza innych,ale z tym moderaja moze sobie swietnie poradzic.
Co do blogow jestem za,jak najbardziej,chetnie czytam czyjes dziela.
Nawet lepiej,gdy wszystko bedzie w jednym miejscu.
Cala reszt jak dla mnie,jest super.
Chwala Ci a to co zrobiles,podziwiam Twoje zaciecie.

4 polubienia

Ciebie to będę bronił, jak niepodległości. :grinning:

4 polubienia

Z temy blogamy to ja bym się nie śpieszył, bo mnie tu zaraz, co poniektórzy poganić zaczęli, czemu mój jest pusty? A ja leniwiec jestem niepomierny. :stuck_out_tongue:

5 polubień

Pierwszy,bede Cie poganial,badz pewny.
Wybije Ci lenistwo z glowy.
Piwo na stol i pisze i nie ma,ze boli)))

2 polubienia

Kochany :* Ja Ciebie też.

1 polubienie

Na 100% byłem pewny, że pierwszy się odezwiesz w temacie. :blush:

1 polubienie

Wlasnie - gdyby uzytkownicy stosowali sie do tej zasadyy na koncu i akceptowali to, ze inni sobie nie zycza, by sie o nich wspominalo, wywolywalo i komentowalo ich odpowiedzi, to moglibysmy bez problemu ignorowac sie wzajemnie i nikomu by nie przeszkadzalo bytowanie to co poniektorych:)

4 polubienia

Muszę wzmóc czujność, bo w blogi zaczynają wrabiać. :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

Może wreszcie napiszesz Historię ?:)))

2 polubienia

Napisali przede mną. O kosmos lepsi, niż ja. Dałem tu, co prawda głos w kilku tematach, ale ja uczyłem się od nich.

1 polubienie

Jest jeszcze jedna rada.
Zamieszczajac kontrowersyjny post,trzeba sie liczyc z roznymi komentarzami.

4 polubienia

Panie koniu. Wszystko ok, ale będę @Szczery_do_BULU do bulu, dbajmy o podstawowe normy współżycia. Tylko tyle.

A forum, naprawdę jest super. I dlatego dbajmy o nie.

5 polubień

Oj @birbant, współżycie w podstawowych normach, jest detalycznie mówiąc - nudne! I tyle.
Normy rzeczonego współżycia należy rozszerzać, a wtedy i komplementy będą i bilateralne zadowolenie.

1 polubienie

Na razie w celu używaj tej ikonki w górnym pasku: 00%20PM
Posortuje on najnowszego tematu do najstarszego. “Aktualne” sortują od ostatnio skomentowanego tematu.

1 polubienie

jak to mawiaja? najtrwalsze sa prowizorki
a kare dozywocia bycia? mozna odbywac etapami

1 polubienie

nie daj sie ja juz trzeci dzien dobranocek nie pisze
piwo i sierpien forever :wink:

2 polubienia

Kazdy ma prawo napisac w danym poscie co i jak mysli na jego temat. Bez wzgledu na sympatie, czy antypatie.
Po prostu niektore osoby moglyby nie prowokowac innych piszac pod ich komentarzami, czy wywolujac ich, jesli te sobie tego nie zycza. Bo nikt im tego nie zabroni, ale po to jest wzajemny szacunek, by tego nie robic. I ignorowanie jest wyjsciem na chwile, ale nie na tygodnie, miesiace, czy lata.
A taki netros juz od lat prowokuje Vil, malite, mnie czy benaska i nie mozna tego wiecznie ignorowac.

1 polubienie