Kim jestem? Jestem zwycięzcą!

Nie zawsze tak jest Otóż kupiłem sobie kiedyś paczkę chipsów Lays no i trafił mi się kupon i podałem pani w sklepie i bez problemu go wzięła i dała mi z pułki drugą taką paczkę Potem jeszcze ze dwa razy mi się zdarzyło wygrać i też bez problemowo dostałem paczki

1 polubienie

To kupowalas produkty Oetkera?
Przeciez to sama chemia i cukier

2 polubienia

Skusiła mnie promocja, a to było kilka lat temu, w składniki jakoś nie wnikałam :frowning:

2 polubienia

Masz sumienie @gra? Nie boli Cię sumienie że dr Oetker teraz popłakuje żałośnie w kąciku po stracie klientki?:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Skladniki sa czasem tak zakomuflowane ze niektorzy daja sie nabierac. Wytworcy maja swoje sposoby.
Oetker zwlaszcza i Milka
Na szczescie u nas ukazala sie ksiazka demeskujaca niektore tricki
Musze ja jeszcze raz przeczytac, bo niektore rzeczy juz zapomnialam

2 polubienia

Gdyby nie oszukiwał, to by nie popłakiwał :slight_smile:
Być może, ale i tak słyszałam kilka niepochlebnych opinii o tej firmie.

1 polubienie

Wydaje mi się że nie potrafisz sobie poradzić w tej sytuacji. Regulamin mówi że jeśli sklep sprzedaje to jednocześnie wydaje darmówki.

1 polubienie

Mówisz @ata-ata że firma której produkty moja mama jeszcze przed wojną używała, szczególnie proszki do pieczenia, która Oetkera wychwalała, a po wojnie żałowała że są u nas niedostępne, więc te jego produkty to takie badziewie?

2 polubienia

Nie wydaje, w moim osiedlowym sklepiku kupuję prawie codziennie lody, też załapałam się na wygraną, przypomnieliście mi, ze patyczek miałam jeszcze w portfelu, nie dali wygranej :)))) oto dowód

2 polubienia

Mi nigdy nie odmówiono. Sprawdź regulamin.

2 polubienia

Zdarzyło mi się kupić jakiś butelkowany napój. Pod kapslem znalazłem numer. Przeczytałem dokładnie etykiety - nic nie znalazłem. Wszedłem na stronę producenta - żadnej wzmianki o jakiejs promocji czy konkursie.
Nie przyszło mi na myśl aby wywiad w sklepie zrobić, czy zadzwonić do producenta, widocznie wiara we mnie była mizerna.
Kapsel wyrzuciłem.

2 polubienia

Przecież ja nie będę dociekać, szukać innego sklepu, te lody akurat kupiłam z przypadku, nie było moich ulubionych.

2 polubienia

Sklep biorąc produkt w takiej promocji ma obowiązek. Ale paniom często się nie chcę.

Tak sobie czytam skład przyprawy korzennej, której głównym składnikiem jest…cukier a faktyczna mieszanka ziół stanowi aż…17% zawartości zaś wartość kaloryczna tej 40-gramowej torebki, to prawie 160 kcal.

4 polubienia

Nie będę się o taką pierdołę martwić :)))

1 polubienie

Sklep się zapewne powołał na klauzulę sumienia. Tych z klientów z forum pytamy nie obsługujemy. :rofl::rofl::rofl:

4 polubienia

No ja raczej olewam te wygrane… Mam z zeszłego roku z 15 kapsli z wygranym piwem po imprezie na grilu. Tylko że tego piwa nie lubię.

2 polubienia

Studentom daj kapsle.

3 polubienia

Wypominasz koleżance kilogramy?

Złośliwiec , ja jestem dobrą klientką, dużo u nich kasy zostawiam, nie rań mojego serca :wink:

2 polubienia