Kim jestem? Jestem zwycięzcą!

wyczyść je ircha najlepsza

mam soczewki

sorki już nie będę z tobą żartował.

Wybaczam :slight_smile:

na prawdę nigdy

Serio wybaczam :)))

Zwykle pijam butelkowane piwo. Zagraniczne.
Ono żadnych promocji nie ma.
Czasem piję polskie w puszkach czy butelkach.
Czasem wyrzucajac zdarza mi się zerknać na opakowanie (piję z kufla) i widzę “sprawdź kapsel”.
Rzadko ale zdarza mi się sprawdzić.
Nigdy nic nie wygrałem… :cry:

1 polubienie

Ja właśnie dlatego kupuję :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nieprawda. Napisałem do producenta i twierdzi że mogę wymienić tylko we wskazanych przez niego sklepach… i to właśnie idiotyczne jest, bo ktoś sprzedaje a jednocześnie nie wymienia[quote=“Tanake, post:27, topic:1143, full:true”]
Wydaje mi się że nie potrafisz sobie poradzić w tej sytuacji. Regulamin mówi że jeśli sklep sprzedaje to jednocześnie wydaje darmówki.
[/quote]

To akurat nie jest prawda i sklep sprzedający nie musi wymienić patyczka na lód. Tutaj strona producenta, która wyraźnie mówi że wymienisz tylko w sklepach z tą naklejką. A sprzedawać może każdy.
https://www.bigmilk.pl/promocja-patyczkowa

To nie tak . Więc jeśli jest konkurs to sklep nie biorący udziału dostaje towar bez promocji. Naklejki dostaje się do transportu i przy transporcie np patyczki wymienia się na dodatkowe lody. Jako ciekawostkę… np harnaś umożliwiał tylko wzięcie piwa w promocji a za inne nie zwracał. Nie każdy sklep ma ochotę na zabawę przy marży typu 30 gr tj prowadzenie spisu, wymiana patyczków. Ciekawostką jest że z promocji często nie mogą skożystać pracownicy sklepów i ich rodzina.

Oczywiście przepis nierealny do egzekwowania ale to jak np znajoma pracowała w barze w zeszłym roku dzienie koło 30 kapsli żubra przynosiła. Ona oficjalnie nie powinna ich wymieniać.

1 polubienie