Kim jesteś?

Użytkowniku /użytkowniczko/ tego forum:
Kim naprawdę jesteś?
Rozmawiam z nieznajomymi nie mając pojęcia o Was.
Odkąd zainteresowałam się zjawiskiem płatnego trollingu ,internetowego hejtu czy pracy zdalnej ,coraz częściej mam wątpliwości ,czy sztuczna inteligencja nie znalazła i TU swojego miejsca dla rozwoju.
Co o tym myślicie?

2 polubienia

Kogo z nas podejrzewasz o “nieludzkość”?
Gdyby tak patrzyć pod kątem “uderz w stół…”, to wypadałoby Ci teraz podejrzewać mnie :wink:

1 polubienie

Nie rozmawiamy o “podejrzliwości” , tylko o ewentualnej obecności sztucznej inteligencji na naszym forum.

Za male forum.
I nie przesadzajmy z ta sztuczną inteligencją.
Jeszcze ciągle jest narzędziem i predzej kot przejdzie test Turinga niz sieć.
Ale patrzac ma możliwości jest narzedziem niebezpiecznym.
A jakby co?
Musk się broni, ale jaka jest prawda?

1 polubienie

Jestem automatem. Mam do zaoferowania panele fotowoltaiczne

1 polubienie

Ciekawe pytanie ale pewnie pozostanie bez odpowiedzi.No bo chyba nie spodziewasz sie czyjejś spowiedzi…
Ok.Kim ja jestem?
Dwu-państwowcem,podróznikiem,degustatorem,koneserem sztuki niemal każdej,z muzyką i filmem na czele…
Ale chyba to wiesz…
Zrobisz jak zechcesz ale nie jestem szpiegiem,prawde mówiąc nie cierpię sieci choć staram sie przystosować do wymogów współczesności…
Co jeszcze Cię interesuje?

2 polubienia

Przestań, bo zwariujesz jak przyjdzie ci mieć kontakt z Ukraincami… w końcu każdy może być potencjalnym szpiegiem :sunglasses: Ja to nawet Polaków o to podejrzewam.

2 polubienia

Na niektórych portalach przy logowaniu się trzeba jest udowadniać swoje człowieczeństwo :rofl:

2 polubienia

A niby jak?

1 polubienie

Spoko…Mam dom,rodzine,pracę…Nie zwariuję :wink:

1 polubienie

Wpisz kod z obrazka (kolorowe literki) bądź zaznacz zdjęcia na których są np.samochody to te zaawansowane jest jeszcze porostu zaznacz że nie jesteś robotem

3 polubienia


Wskaż obrazki z sygnalizacją

3 polubienia

To jest strasznie głupie i wkurzające

3 polubienia

Ale co?Potrafie odpowiedziec,kim,mniej wiecej jestem…Nie czuje jakiejś specjalnej sowieckiej akcji…

1 polubienie

Dlaczego głupie? Logiczne. Automat tego nie rozwiąże.

3 polubienia

Jej chodzi o testy potwierdzające że jesteś człowiekiem a nie sztuczną inteligencją to takie zabezpieczenie na niektórych stronach żeby ludzie nie używali tam botów symulatorów kliknięć myszki gdzie trzeba zaznaczać np.samochody w zbiorze obrazków przykład tego umieścił Bingola wyżej

3 polubienia

No ok. Ale @bingola zgrzeszył czy nie?

Teraz to ja nie wiem o co chodzi czym @Bingola miał zgrzeszyć?

Każdy człowiek jest grzeszny, nawet papież :slight_smile:

Przeleciałem wszystkie wypowiedzi i juz sam nie wiem…Sorry.Efekt bycia w 3 miejscach w tym samym momencie…
Dobrze ze cyclingnews jeszcze nie ruszyło na dobre :joy: