Kłamią czy faktycznie tak jest?

Siostra dom chce sprzedać. Ludzie przyjeżdżają, oglądają a po kilku dniach oddzwaniają że nie dostali kredytu więc sorry.
Tak trudno jest o kredyt w banku w wysokości np. 200 000 zł?

Mówią to nie jakies biedne lumpy tylko normalni, pracujący na umowę i etacie ludzie. Czasem emeryci.

2 polubienia

200 tys chyba można dostać bez hipoteki , może chcieli więcej na remont i zaczęły się schody.
Sam zarobek to nie wszystko , trzeba ujawnić ewentualny inne kredyty , koszt utrzymania rodziny , jej liczebność także ma ogromne znaczenie.

2 polubienia

No to ch*j :confused:
Takie domy to jednak przekleństwo.

1 polubienie

Domy sprzedają się latami a jeszcze dłużej je spłaca.

1 polubienie

No tak ale idzie zima. Do domu chłopa trzeba. Resztę opowieści znasz.

1 polubienie

Tak , nawet porownałam Twoją ofertę z pozostałymi…

I co? Przesadziła z ceną?

1 polubienie

Nie , ktoś inny podał identyczną a wnętrze prawie żadne , sam sprawdź.

Szykuje się długi okres grzewczy. Będzie ciężko.

1 polubienie

Nie zakladajcie czarnego scenariusza , to musi potrwać, Ci co mają kasę stawiają nowe domy , biedniejsi bez kredytu ni rusz .
Jest tego plus , jest panią na włościach a taki osiedlok jak ja jej mogę pozazdrościć tego kłopotu.

Nie ma problemu. Kup tę chatę. Ona jest gotowa negocjować :slight_smile:
Powiem że sie znamy. Hanysy sie dogadają.

3 lata temu kupiłam .

1 polubienie

Po 1 piwie Ci minie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Czarnej owcy nie było :wink:

A nie, to chyba kózka jest :wink:

1 polubienie

Mi to na baranka wygląda :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Kurna co to jest? XDDD
Kózka chyba.

Bant Polski PKO najchętniej daje kredyty, reszta nie bardzo. Żeby dostać taki kredyt choćby w ING warto być bezdzietnym małżeństwem, mieć minimum 6 tys dochodu i 30 tys wkładu własnego, 20 tys. na koncie, ziemie pod zastaw. Wtedy się zastanowią :joy:
Ewa dobrze napisała. Ci którzy to mają to wola dozbierać, pożyczyć od dziadka i wybudować swoje. Ci którzy chcą spłacać bo nic nie mają oprócz małych oszczędności i pracy - wracają z kwitkiem. Dlatego tylu ludzi wynajmuje i ładuje dziesiątki tysięcy w kieszenie tych którym rodzice cos zostawili.

2 polubienia

Świat to gówno.

1 polubienie

Baranek

1 polubienie