Klan - co sądzicie o tym serialu?

Co sądzicie o Klanie?

2 polubienia

Nic, bo ja już nawet nie pamiętam, kiedym ja ten serial oglądał ostatni raz.

2 polubienia

A po co Ci ta"wiedza"?Zlecono Ci badania opinii publicznej czy co?
Pamiętam czas gdy siłą rozpędu,po obiedzie i Teleekspresie,gapiłem się bezmyślnie na ten wykwit telewizyjnej miernoty.I był w tym czas gdy chciałem sie przyjrzeć niektórym aktorom bo po prostu zawsze mnie to interesowało.
To było jednak ok. 20 lat temu.Przez ten czas nagromadziło się tyle karykatury w tym tworze,w dodatku przyprawianym notorycznie jakimiś akcentami propagandowymi że nie sposób się nawet śmiać…Moja ocena w skali [naszej tv!] od 0 do 5, 0,25. I to tylko z małego sentymentu wobec pierwszych 10 odcinków gdy nie było jeszcze wiadomo w którą stronę to pójdzie…

1 polubienie

Zachowuje się jak bot, zadaje pytanie i znika, zero kontaktu z “publicznością” :joy:

1 polubienie

Nie jestem na bieżąco, nie oglądałem ostatnich 3295 odcinków. :joy:

4 polubienia

O to chyba bot, piąta “osobowość” juz chyba i nowego IP?

1 polubienie

Nieszkodliwy jakiś :joy:

Poprzednio Pytam

Reszta usunięta wczesniej.

1 polubienie

Pytam zauważyłam, bo założył/a te konta prawie jednocześnie.

1 polubienie

Nigdy nie zrozumiem czerpania satysfakcji z takiego zachowania…

1 polubienie

Nudne to trochę, ja osobiście lubię kontakt z rozmówcą nawet pisanym.

1 polubienie

Dno

1 polubienie

Ogólnie, nie potrafię zrozumieć polskiej (w sumie nie tylko polskiej) mentalności produkcji seriali tasiemców. Klan oglądałem. Kilkanaście lat temu. Potem przestałem, bo to już nawet nie jest dziesiąta woda po kisielu, tylko tysięczna.
Zdecydowanie bardziej wolę seriale mające 20-30 odcinków. Jest wątek, jest historia, jest jej zakończenie.

4 polubienia

Tam coś podaja ponad 4300 odcinków?
To ile razy w tygodniu to było?
Co prawda 9200 Mody na sukces to chyba im się nie uda przebic, ale kto wie?

Żeby to tylko Klan. Do tego M jak Miłość, Pierwsza Miłość… never ending story

1 polubienie

Ja w PL za często nie bywalam. A tutejsze seriale raczej omijam jak diabel święconą wodę. Chyba, ze jakis krwawy kryminal komedia? Albo cos co ma elementy SF i fajna scenografie.
Kanadyjczycy niektore dajace się obejrzeć robią.
Nawet steranego ekranowym zyciem psa Rexa niezle zreanimowali.

1 polubienie

Bardzo ciekawy życiowy serial. Uczy bawi wychowuje i posiada walory kształczące. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :crazy_face:

2 polubienia

Koleżanko…
Wykasowałem już dwie odpowiedzi bo nie wiem,do jakiego stopnia żartujesz.Lub kpisz :thinking:

1 polubienie

Zapomniałaś jeszcze o wartościach ponadczasowych :stuck_out_tongue_winking_eye: :wink:

2 polubienia