Zastanawiam się nad tymi dwoma opcjami
![]()
Szkoda, ze trzeba wybierać.
Optymalniej na KO.
Tylko, ze wtedy lewica moze miec problem z wejsciem do Sejmu
KO ma parę stycznych punktów z Lewicą w swym programie, ale większą siłę od Lewicy, więc wybór jest jeden. Niestety…
A ja myślę że wszystkie 3 partie lewicowe muszą wejść do Sejmu za wszelką cenę
A które 3 są lewicowe?
KO
Trzecia Droga
Nowa Lewica
![]()
A co? Oni są centrowi?
No zdecydowanie.
A to nie wiedziałem. Ale i tak powinna wejść do Sejmu
Zgadzam się. Taka centrowosc tez jest potrzebna, dla rownowagi.
Trzecia droga jest centrowa.
Druga tura jest tylko w wyborach prezydenckich
O kurcze. To ciężko kalkulować
Pomylilo Ci sie z prezydenckimi kolego ![]()
![]()
![]()
Problem w tym, ze niestety na dzien dzisiejszy w wiekszosci krajow partie centrowe znikaja z mapy politycznej, wieksze szanse mają regionalne (nacjonalistyczne) lub zwiazane z samorządami.