Kobieta unijna

Oj tam oj tam…dzieci w szkole międzynarodowej opłacanej przez pracodawcę nie ma, bo wygląda na za starą już…to może może?

1 polubienie

:wink:
Ja dziś jestem mniej skłonna do żartów, bo jest wspaniała pogoda (tak w miarę chłodnawo) więc wreszcie mogłam się wziąć za porządki (również te zaległe, których z powodu upału nie mogłam robić “na bieżąco”). Jestem zmęczona, spocona, do komputera doskakuję w chwilach przerw, które robię co jakiś czas, żeby ochłonąć. I jak mam mieć poczucie humoru w takiej sytuacji? :grin:

2 polubienia

A jakby rysowala karykatury wspołmęczenników?

2 polubienia

Kolega collins nie sprawdzi bo niby JAK miałbym to zrobić??? :joy:
Niemniej,przez kilka lat,miałem możność oglądać z bliska dosyć spore grupy fanek Celticu Glasgow.I 9 na 10 miało biało zielone szaliki.
Z tym że dzisiaj kazdy klub aż po 4 ligę,prowadzi sklepiki z klubowymi gadżetami…
Tak na marginesie…Te panie były w wielu przypadkach,starsze ode mnie!
A w kościele w Watford ofiary pieniężne zbierali trzej panowie z szalikami klubowymi"szerszeni"na szyjach…Być może są dzisiaj i tacy którzy jeszcze zdobywają szaliki dzieki domowemu wysiłkowi.Ale młodzi z pewnością,nie…

1 polubienie

Pan Cejrowski tłumaczył, że z przyczyn bezpieczeństwa strój musi być obcisły i bez wystających elementów.

2 polubienia

Chodzi mi o cos zupelnie innego - o fakt, ze kiedys tacy mezczyzni nie byli wyjątkiem, a zastanawialam sie czy tradycja się jeszcze zachowala?

A tak na marginesie jak robi sie szydelkowo “angielskiego patchworka” z resztek wloczki to mnie wieki temu nauczyl wlasnie Londyńczyk , byly i niedoszly narzeczony przyjaciolki mojej mamy.
Wiadomo, dzis szydelko czy druty, nie mowiac juz o koronkach klockowych. frywolitkach czy makramie to najczęściej hobby, ale szydelkowanie znano juz w starozytnym Egipcie, a kto wie czy Gilgamesz w chlodne dni skarpetek do sandałów czy innych ciżemek nie zakladal?
Co do sprawdzenia? Hobbysci gromadza sie w roznych klubach - tak pomyslala, ze moze Tobie byloby latwiej w anglojezycznych stronach sprawdzuc, czy sa jakies kluby męskie lub mixt nalogowych dziergaczy?

1 polubienie