Kogo jeszcze wkurza sprawa Kamińskiego i Wąsika?

Tym bardziej, ze założenie kaptura w oczach prezesa jest podejrzane, a w leninówce uszy łatwo odmrozić.

No nie lekceważyłbym tego. Wczorajsze aresztowanie “więźniów politycznych” :rofl: :rofl: :rofl: dolało oliwy do ognia i z pewnością wpłynie na frekwencje na tym spędzie. Boje się sprowokowania jakichś zamieszek w celu wywołania interwencji policji i dalszych mitów o walce władzy z “prawdziwymi Polakami”
Kaczyński to szczwany lis - paliwo mitu smoleńskiego, na którym PiS doszedł do władzy już sie wypaliło, to próbuje budować swoją awanturniczą przyszłość na nowym micie - rzekomym zamordyzmie nowej władzy i wsadzaniu ludzi do więzień za przekonania.
Ale mamy dla nie go zła wiadomość - Kamiński i Wąsik to dopiero początek, za nimi pójdą inni. Przez te 8 lat się nazbierało, oj nazbierało!

6 polubień

to spisek-przeziebio kaczuszkę i w Dzień gumowej kaczuszki ogłoszą,kto jest winny :face_with_raised_eyebrow: :face_with_hand_over_mouth:
A w ogóle to to temat zastępczy, gdy wróg u bram…

4 polubienia

No padło na nich, choć konkurencja była i jest duża. :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

image

No i zniszczy swój brzuszek tą głodówką :thinking:

1 polubienie

ja się nie cieszę, bo na tle tego, co się działo w ost.latach to oni są kryształowo czyści można rzec…

O wlasnie tez sie doczytalam, ze zaczyna się odchudzac.

1 polubienie

Moim zdaniem to porównanie nie jest trafione. Ślub bierzemy albo nie. W sądzie mamy kilka instancji, gdy wyrok jest nieprawomocny nadal jesteśmy niewinni. Prezydent ułaskawił ich jeszcze jako niewinnych, ale jednak już po wyroku. To inna sytuacja niż ze ślubem. Tak myślę.

Ta sprawa jest irytująca, bo politycy wszystkich opcji zajmują się tym zamiast pracować dla dobra obywateli naszego kraju. To niech zostawią prawnikom. Jest masa innej roboty! Rząd niech w końcu zmieni skandaliczną dla mnie nazwę SOP. Jak można było nazwać tak tę formację, nie wiem…Poprzednicy nie znali definicji państwa. Mnie uczyli, że to obywatele na danym terytorium, a nie tylko premier z ministrami, prezydent i grupka urzędników. Kiedy wreszcie ktoś weźmie się za problematycznych wynajmujących, których właściciel nie może wyrzucić z mieszkania czy domu…itd.

Teraz jeszcze czytam, że b. premier Morawiecki apeluje do Zachodu w tej sprawie. Wstyd i kompromitacja, z tego względu, że gdy rządzili atakowali ówczesną opozycję o donoszenie. A teraz robią to samo…

3 polubienia

Oby się tylko nie okazało, że trzeba będzie ich beatyfikować :innocent:, bo w tym prawnym bajzlu nawet Franciszek może mieć problem, by podjąć taką decyzję.

Kochany, jest antypapież. I to chyba nawet kilku. W sam raz ktorys się nada.

Oczywiście. Państwa chroni Wojsko Polskie. SOP chroni instytucje państw i ich przedstawicieli. Ale w naszym kraju wiele nazw jest pozbawionych sensu albo wręcz błędnych - podobny przypadek jest z nazwą: Straż Ochrony Kolei. Straż, która pilnuje ochrony - wyborne!

3 polubienia

Dude niech zmienia.
Bo tu nazwisko raczej wesołość wzbudza

# la duda
rzeczownik (rodzaj żeński)
1. wątpliwość
2. zwątpienie
3. kwestia do rozpatrzenia

W angielskim też:
obraz

Tylko Ty tłumaczysz na angielski, ja pisze co slyszy Hiszpan jak usłyszy duda
Od razu wiadomo, ze nieporozumienie towarzyskie to jest…
A nie prezydent.

Będzie drugie ułaskawienie

2 polubienia

tragizmu…aha…

Boże, miej Polske w opiece…

Duda zbawiciel

Dobrze, ze nie moze uniewinnic…
Bo zaczną się przepychnki z mandatami poselskimi.
Karani czy nie po ulaskawieniu?